Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

hehe długaśny ten ... WĄŻ
Jak się miewa moja ulubiona kocica??
.. ojj ale to nic do śmiechu.. sorki 
no rewelacja !!!!
Kawa bardzo wskazana, dziękuję !!
....
asionek : hehehe ale ciebie to ja bym jako szatana widzialahihihihi a ja jestem niepozorna
i takie ponoc najgorsze !!!:-)
hahahahahahahhaha)

Dziewczyny, muszę się pochwalić!!!Jakieś 2 tyg temu byliśmy z G. oglądać dom do wynajęcia. Obecnie mieszkają tam nasi znajomi, ale starali się o kredyt na zakup swoich 4 ścian i do końca nie było wiadomo, czy im się uda. Upatrzyli sobie już dom który chcą kupić, wpłacili kaucję, ale ciągle czekali na ostateczną decyzję z banku i... UDAŁO SIĘ! Właśnie dostałam telefon, że otrzymali kredyt! W życiu tak nie cieszył mnie CUDZY kredyt
Ale dzięki temu już niedługo będziemy z G. pakować swoje "szpargały" i przeprowadzimy się do domku jednorodzinnego!!! Z ogródkiem!
To już pewniak, że to nastąpi - teraz tylko czekamy na info, kiedy znajomych urzędowo-mieszkaniowe sprawy zostaną załatwione i będzie przeprowadzka! HURRRRRA!![]()
![]()
![]()
![]()
Asionku kurka my około 5-6 już i tak wstajemy - więc dla mnie jakbym mogła spać do 4.28 to byłaby bomba!!!! Jak Ty to robisz????
!
Mam nadzieję, że Bąbel doopki nie zasłoni nóżkami jak ostatnio... ;-)
Zmykam na angielski, będęwieczorkiem (koło 22:00 )
Papa :*
witam sie wieczornie z maseczką na twarzy;-)
Jutro spacer z była od K...a później szczepienie z małym :-)
a o to i moj przystojniak ;-)
Zobacz załącznik 400138Zobacz załącznik 400139Zobacz załącznik 400140Zobacz załącznik 400141
Maruda śpi. Cieszy mnie fakt, że mój sąsiad z parteru jest pediatrą :-) On pewnie jest innego zdania... hehe Poprosiłam go do siebie, żeby zbadał mojego Kurczaka. Powiedział, że to normalna reakcja. Zaaplikował mu za naszą zgodą jakiś homeopatyczny czopek i jak ręką odjął póki co tfu tfu, żeby już się dziecko nie męczyło. ;-) Na odchodne nie chciał kasy, ale ze stojaka ściągnął Nero de Avola
Mam mu raniutko wysłać smska z relacją z dzisiejszej nocy. Fajny ten mój sąsiad jednak :-) Od zawsze uważaliśmy go za nadętego buraka, a tu proszęaż głupio mi o tym myśleć.
DZIEŃ DOBRY :-)
Odliczam dni do przeprowadzkijuż nie mogę...
libby BUZIAK !! Futrzak kosmicznie piękny:-):-)
Coś mnie ktoś zapytywał..zaraz odszukam..
A już mamlili moja jest tak zapalczywa przy cycu, że łyka ogromne ilości powietrza, a potem potrafi odbić nawet kilka razy, jak zaśnie to po godzinie ją podnoszę na kolejne odbicie, jak się budzi to znowu najpierw odbija
Wczoraj mnie wystraszyła dwa razy.. przy prawym cycu się tak zachłysnęła, że nie mogła oddechu złapać przez kilka sekund, purpurowa mi się zrobiła !!!! Za trzy godziny to samo !!! Więc ja ją prawie do góry nogami i poklepywałam, zaraz przeszło uuff.. Była mocno przestraszona moja maleńka.... Muszę się podszkolić w pierwszej pomocy, nigdy nie wiadomo.. odpukać...?

Jestem załamana , poddaje się
Wczoraj pani doktor rozwiała wszelkie moje watpliwości. Ciąża , w którą zaszłam to "fuks"
Ona nadal twierdzi, że mam mnóswto zrostów i musze miec laparoskopie, bo na następną ciążę mogę czekac kolejne dwa lata, a lbo i 100 :-(
Szłam pełna nadziei, a wróciłam skulona , jak zbity pies...
Jesli chodzi o jajeczkowanie, jest wszystko okej, tak jak mówiłam, mam owulke w tym miesiącu z prawego jajnika, endometrium trochę cieńkie, a te plamienia to niewydolność ciałka żółtego, skutek poronienia w moim przypadku...:-(
Pobrała mi posiewy na bakterie, między innymi ta ureaplasmę. Dostałam *******one skierowanie do szpitala na HSG, badania typu crp hpv i inne, które muszaę zrobic przed HSG oraz badanie nasienia męża.
Jeśli na hsg wyjdzie mi niedrożność jakakolwiek, to mam mieć laparoskopie w przyszłym roku.
Jeśli nie, to podchodzimy do 3 inseminacji, ale tylko gdy nasienie męża wyjdzie w porządku.
Co ja sobie ***** myślałam, dlaczego ja wogóle zaszłam w ciążę i czemu ja musze przez to wszystko przechodzić, skoro nie mam na to najmniejszej ochoty:--
-(
Koszt wizyty jedyne 300 zł
Chciałabym napisać coś miłego, ale jakoś dziś nie mogę ...
Witam!
Melduję się w dwupaku, ale niunia strasznie ciśnie do dołu, aż boli!Skurcze cały czas, ale chyba jeszcze niezbyt regularne. Miałam jechać do miasta, ale zamiast tego muszę się położyć i odpocząć. A nocka jak zwykle - ból rąk taki, że...
![]()
!
Wklejam mojego balonika, który wydaje mi się, że jest niżej...
Zobacz załącznik 400209
Zobacz załącznik 400210
i!