Asionek31
Fanka BB :)
Jos podaj mi na PW Swój email to Ci zaproszenie wyślęNa to i do Markafoni
Zobacz załącznik 400256
A to butki![]()
super buty i jaka cena fajna
wygrzebuj sie szybko z dolka !
Kochane ja dziś tylko pozdrowię, nie mam siły nadrabiać, Maciuś odmówił drzemki, więc i ja się nie zdrzemnę - a cały poranek załatwialiśmy wszelkie formalności związane z aktem urodzenia, becikowym, macierzyńskim - i okazuje się, że to dopiero początek góry lodowej....AAA i jeszcze w moich ankietach wykryto parę błędów i jakoś tak mi głupio...A nie mam jak pod kołdrę się schować....EHHH.....Zjadłam z nerwów łyżkę orzechów w miodzie - mam nadzieję, że się na brzuszku Martynki nie odbije...
kurcze lipa z tymi papierami , ze tak latac trzeba :/ ja juz chyba wszystko zalatwilam
ankietami sie nie przejmuj !! kazdemu zdarza sie blad ,w koncu i maszyny sie myla ...
odpoczywaj sobie ile sie da !!
Dziękuję Pysiu ;-)
Dzisiaj już lepiej się czuję, gorączka spadła do 37, gardło mniej boli, pozostał katar. Byłam u pracodawcy, dałam zaświadczenie o ciąży, powiedziałam o zwolnieniu i nadzwyczaj dobrze to przyjął![]()
zdrowka duzo !!
i super , ze w pracy dobrze przyjeli zwolnienie
Kocurek kurcze juz za chwile na nowym domku bedziecie
Pysia my sie jakos zgrac musimy !! ja sie tak nie bawie , ze twojego malego nie widzialam jeszcze
