rruurrkkaa
Mama Misiatków
Roksana ja mam niestety wrażenie, że ten Twój K. to się nigdy nie zmieni

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

kurcze az tak boli ?? mnie te przepowiadacze nie bolaly az tak bardzo ...
porodu sie nie boj tym bardziej , ze nieczulenie mozesz brac
i tak jak Maja pisze to jest tak niesamowite przezycie , ze chce sie calemu swiatu mowic o tym !! nic nie dostarcza takiego wzruszenia i to jest najpiekniejszy dzien w zyciuslub to nic w porownaniu z dniem porodu
ja lewatywe w domu robilam jak juz wiedzialam , ze to toradze tylko zrobic szybko jak tylko jeden skurcz sie skonczy zeby nie zlapal skurcz i grubsza sprawa razem hehe
zreszta co tam nawet jak na porodowce cos sie wydarzy grubszego to naet wiedziec pewnie nie bedzieszprzynejmniej ja nie wiem hehe
co do oddychania to ja cwiczylam cala ciaze prawiepomaga bardzo !! trzeba tylko sie skupic dac na luz i pojdzie samo
parcie u mnie poszlo jakos samo , tak jakbym wiedziala od zawsze jak to robic
chyba instynkt
no i trzeba przec mocno do utray tchunajlepiej 3 razy pod rzad z mala przerwa na gleboki wdech
wtedy male szybciej wychodzi
zreszta pokieruja toba na porodowce wazna jest bardzo dobra polozna !! ja mialam super kobietke byla ze mna caly czas i pozniej moj gin dolaczyl na parcie juz
![]()
:*:*:* Boli strasznie! Gorzej niż przed @!!! W życiu mi tak krocza nie rozrywało jak teraz! 
To jest tak, że raz na jakiś czas, może co godzinę lub dwie pojawia się przeszywający ból w kroczu, który trwa parę minut ten najgorszy, a potem jakby w tle trochę mniejszy ból, ale ten już dłużej się utrzymuje. W tym samym czasie parcie na tylne wyjście, ale nie jakieś szczególne, po prostu odczuwalne.
Jeśli tak wyglądają skurcze przepowiadające, to są u mnie okrutnie bolesne! 

Właśnie o lewatywę muszę się położnej dopytać na wizycie... 
Ale dziękuję za radę, co do wykonania, nie sądziłam, ze to ma znaczenie...
Co do położnych, to tu jest tak, że one bardzo się wczuwają w rolę, jakby same rodziły. Bardzo kompetentne, wspierające, bardzo często tylko położna jest przy całym porodzie, lekarza wzywają tylko w przypadku komplikacji itp. Znają się na rzeczy. 
Mam nadzieję, ze trafię na dyżur mojej położnej, bo jest naprawdę fantastyczna! 
A ja w ogóle zapomniałam powiedzieć, ze super wyglądasz, kochana!!! Foteczki na FB są super, a Ty promieniejesz! 
Widać, ze jesteś przeszczęśliwa jako mama! 
Wiem, ze za dużo tego pić nie powinnam, ale chęć jest nie do powstrzymania! Dziwne, bo już od dłuższego czasu nie miałam szczególnych zachcianek! 

Asionek - dziękuję ogromnie! Wszystkie Wasze rady są niesamowicie cenne!:*:*:* Boli strasznie! Gorzej niż przed @!!! W życiu mi tak krocza nie rozrywało jak teraz!
To jest tak, że raz na jakiś czas, może co godzinę lub dwie pojawia się przeszywający ból w kroczu, który trwa parę minut ten najgorszy, a potem jakby w tle trochę mniejszy ból, ale ten już dłużej się utrzymuje. W tym samym czasie parcie na tylne wyjście, ale nie jakieś szczególne, po prostu odczuwalne.
Jeśli tak wyglądają skurcze przepowiadające, to są u mnie okrutnie bolesne!
Właśnie o lewatywę muszę się położnej dopytać na wizycie...
Ale dziękuję za radę, co do wykonania, nie sądziłam, ze to ma znaczenie...
Co do położnych, to tu jest tak, że one bardzo się wczuwają w rolę, jakby same rodziły. Bardzo kompetentne, wspierające, bardzo często tylko położna jest przy całym porodzie, lekarza wzywają tylko w przypadku komplikacji itp. Znają się na rzeczy.
Mam nadzieję, ze trafię na dyżur mojej położnej, bo jest naprawdę fantastyczna!
A ja w ogóle zapomniałam powiedzieć, ze super wyglądasz, kochana!!! Foteczki na FB są super, a Ty promieniejesz!
Widać, ze jesteś przeszczęśliwa jako mama!
OK, łapię jakieś jedzonko, bo strasznie jakaś głodna jestem. W ogóle ostatnio mam okropną chcicę na colę!Wiem, ze za dużo tego pić nie powinnam, ale chęć jest nie do powstrzymania! Dziwne, bo już od dłuższego czasu nie miałam szczególnych zachcianek!
![]()

Cześć babeczki
Mówię Wam wszystkim dobry wieczór, bo wreszcie się troszkę ogarnęłam..
Asionku więcej dzieci nie planujesz???? Ty byś mogła na jeszcze jedno się skusić :-)
Tak w skrócie póki co, bo mała woła, a ja zaraz spać idę. JUTRO WPADNĘ!!!!

Rurka ja jestem tego w 100procentach pewna. On sie nigdy ale to nigdy nie zmieni.
Jak to sie mowi " starego psa nie nauczysz nowych sztuczek "
hej ja wieczornie\
chciałam tylko powiedzieć, że zaczęłam działać na allegro i sprzedaję rzeczy po moich smykach...zapraszam każdą mamę (dla koleżanek z bb mogę mieć specjalne ceny-zawsze się dogadamy i ewentualnie mogę zakończyć aukcję przed czasem) zapraszam do obejrzenia
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
miłego wieczorka
i sie oduczył .;-) . " Zamienie Cię na lepszy model , znow sie zapsułeś "
. Rafałek tez sie długo nie chciał pokazać . ;-) ale wkoncu sie pokazały jajeczka ;-)
Skurcze miałam całą noc bardzo często, ale teraz jakoś się uspokoiło. Czuję się po prostu fatalnie...