E
EEnil
Gość
Ja też,chociaż te cholerstwa wyłażą ze mnie na tle nerwowym,jak byłam małą też to miałam ale wtedy żaden lekarz nie wiedział co mi jest...
Znalazłam przypadkiem całkowitym prezent na Oliwkowe urodziny
Kupiłam jej kartę Incognito,czyli zero banku,rachunku itp,karta płatnicza bez danych,na doładowania
Płaci się tylko jednorazowo za wydanie karty
I jeszcze w promocji bo zamiast 53zł zapłaciłam 23
Będę jej tam kieszonkowe przelewać
A w jej urodziny dam kartę i doładuję np 100zł
Znalazłam przypadkiem całkowitym prezent na Oliwkowe urodziny
Kupiłam jej kartę Incognito,czyli zero banku,rachunku itp,karta płatnicza bez danych,na doładowania
Płaci się tylko jednorazowo za wydanie karty
Będę jej tam kieszonkowe przelewać
A w jej urodziny dam kartę i doładuję np 100zł
Ma być synek
Ale wszystkie badania mi zrobili, podłączyli też KTG, zrobili USG i zbadali ginekologicznie. Niunia się przekręciła i jest teraz ułożona pośladkowo.
Waży ok. 10% poniżej średniej, czyli 2400 g i przewidują, ze do terminu może ważyć ok. 3200-3300 g. Ogólnie wszystko OK, skurcze nieregularne, szyjka zamknięta. Za tydzień znów do szpitala sprawdzić, jak niunia przybiera na wadze i czy się obróci.