reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy (nie)kontrolowane

reklama
a ja sie boje surowej krytyki ;D

pocieszam sie tylko tym, ze z zasady irlandczykom nic nie smakuje, a jak zaprosilismy tubylcow na ten obiad /do tego pomidorowa z mielonym mieskiem/ to prosili o przepis. wiec chyba nie jest zle.. ;)
 
przestane tu zagladac ;)

co do papryki to ja robie tylko z maselkiem i wlasnie paryczka, drobno pokrojona. zawsze to wersja trzecia i jakies urozmaicenie :) karolinna, ale jak przetestujesz cos jeszcze to daj znac!
 
naja ... mniam!!!!! super pyszne dla mnie i męża ;D do pieczarek dorzuciłam żółty ser... zajebioza do tego ziemniaczki i kiszone ogórki... . jak masz jakiś inny fajny i prosty przepis to poproszę :)
 
dzieki za slowa uznania :) co do prostych przepisow to takie raczej niemiesne, albo bardzo szybkie na bazie ryzu i mieska mielonego.

qrcze, za tydz. wielkanoc :p nie znosze tych swiat w polsce. sa jakies takie ponure jak dla mnie. tesknie do zieleni, kwiatow, a tu tego zwykle nie ma. zreszta zawsze wielkanoc staralam sie spedzac za granica. te swieta beda drugie od lat w kraju. i wcale sie na nie nie ciesze :mad:

tylko malemu qpilam dzis zabawke od zajaczka. wykosztowalam sie i pobieduje do konca m-ca, ale to nic :)
 
reklama
helou,
naja co do świąt to się zgadzam strasznie ponure,

my właśnie zakończyliśmy etap kolek u klaudii, co mnie bardzo cieszy bo mylałam że wezme sznur i na strych pójdę...
czekam na kasiorę jak mąż przyniesie ( o ile mu szef zapłaci) to polecę na zakupy dziewczynom prezenty kupować a jak nie zapłaci to nie wiem co będzie...
 
Do góry