reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieci

Agnes, no to Ty uważaj na urwisa, skoro się już tak spoufala :-D.
A z tym pluciem to uważajcie przy szczepieniu przeciw rotawirusom, żeby 300 zł nie wylądowało na brodzie :-D.
A mój Bąbel już prawie mówi MAMA :-p. No dobra, nie mówi tylko wypłakuje :-p. Przy takim smutnym płaczu jedzie "maaaaa... maaaaa..." i usteczka w podkówkę.
Ale możemy się pochwalić chyba ważną umiejętnością. O, tak już trzymamy główkę :-)... Już od jakiegoś czasu ale dopiero dzisiaj uwiecznione...
IMG_5678.jpg


Aha... no i chyba Tymek osiągnął już słuszny wiek, bo łysieje :-p. Co się nie wytrze to wychodzi razem z ciemieniuchą. Strasznie mi żal tych jego gęstych brązowych włosków :-(. Mam nadzieję, że ślicznie niedługo odrosną...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agnes co do plucia..ja mojej od dziś podaje bobotic, on ma smak malinowy, mała tak sie oblizywala... bardzo jej smakowal, :-D ale po chwili jej sie ulało:dry:

dzag, moja wczoraj wlasnie płacząc tez ^powiedziala^ "maaamaa"... ale najczesciej jednak jest guganie, albo takie doslownie gruchanie...w sensie robienie jakiegos 'grrr', i takie jakies przedziwne niezidentyfikowane piski...
na brzuszku tez troche jakby sie porusza... ale strasznie nie lubi tak leżeć, za to dzielnie trzyma głowke w górze gdy nosze ją przewieszoną przez ramie. moglaby tak caly dzien 'chodzić' i podziwiać świat;)
i dzag. nie pociesze cie chyba, niunia moja teraz nie ma na okolo 1/3 głowki włoskow, bo jej zgolili do tamtej operacji... ale jakos tak srednio tam jej cokolwiek odrasta. juz prawie miesiac minął a ma moze milimetrowe te włoski tam

u nas dalej jest tak ze najpierw mała usypia kolo 21 i śpi trzy godziny...a potem ma okolo dwugodzinną przerwe na puszczanie bąków, a potem to juz sie budzi średnio co godzine i tak do 7-8rano... potem nie spi az z nia nie wyjde na spacer. no ale chociaz na spacerach przesypia te 1,5-2godzinki...chociaz tyle dobrego.
 
Ostatnia edycja:
Dzag no widzisz co za typek,zamiast ,,mama'' to do matki po imieniu:-D:-D słodki Tymek, jak ładnie trzyma głowkę i na tej fotce taki zdziw ,,ten w lustrze to ja?'':-D
Mala.di to moj ma dziwne gusta widac skoro owocowy smak mu nie pasuje a po wit.K+D ktora jest taka ,,tlusta'' sie oblizuje:-D
 
moze o to chodzi ze malinowy smak jest dla niego czyms nowym, to sie krzywi....moja robila wielkie oczy zdziwione, ale potem sie zaczela oblizywac.



i zapomnialam dodać, niuńka pokochała kąpiele! i to jak;) ;p aż ją zaczelam kąpać dwa razy dziennie taka frajde jej to sprawia, popołudniu, po wielkiej kupie:p i wieczorem przed snem.
 
Agnes, moje Dziecię to cały czas takie zdziwione jest :-D. Ten typ tak ma :-p. Może zostanie jakimś naukowcem skoro go tak wszystko zadziwia...:-p Mój mały zdziwiony żółwik :-).
 

Mala.di
Twoja Malutka starsza wiec moze jeszcze Adas polubi takie smaki;) moj od samego poczatku lubi kapiele,na najwiekszy wrzask kapiel pomaga:-D
Dzag moze naukowiec a moze filozof:-D moj sie czesto usmiecha do swojego odbicia w lustrze, jeszcze troche i w samozachwyt popadnie haha:-D
 
A jednak to nie był przypadek Maciulka śmiga z brzuszka na plecki. Jak go położymy na brzuchu, to chwilka i jest na pleckach i się śmieje. Odkrył też swoje rączki i namiętnie je ssie, kilka razy je połączył i macha nimi tak, że karuzelka niedługo bez zabawek będzie:-)
 
reklama
dziewczyny - gratulacje dużych postępów dla maluszkó! domi - rewelacja!!

Wiki narazie nie chce się turlać, na brzuszku też leniwy (jak i siostra) ale za to ciągle się śmieje i gada po swojemu, pokrzykuje wesoło i przy tym tak się wysila, że bąk za bąkiem leci! :-D
 
Do góry