reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla naszych dzieci

Aga widziałaś na "miarce" rozmiarów jaka jest różnica między np 22 23 24??? ja przyłożyłam stope Juli do 22 to była akurat na styk 23 były by z lekkim luzem a 24 było o 1,5 cm od 22 większe czy to jest az tak duzo?? biorąc pod uwage ze dojdzie do tego skarpeta?? jakis luz tez musi byc w bucie zeby palce nie byly scisniete...
 
reklama
Aga widziałaś na "miarce" rozmiarów jaka jest różnica między np 22 23 24??? ja przyłożyłam stope Juli do 22 to była akurat na styk 23 były by z lekkim luzem a 24 było o 1,5 cm od 22 większe czy to jest az tak duzo?? biorąc pod uwage ze dojdzie do tego skarpeta?? jakis luz tez musi byc w bucie zeby palce nie byly scisniete...
aaaaaaaaaaam to co innego:confused:, bo wziełam sobie but z rozmiarem 22 i przyłożyłam do 24 to była różnica, ale jak małej przymierzałaś to spoko......... 1,5 cm może być:tak::-):-):-):-)
 
reklama
Do góry