reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Serpnióweczki- Kuchareczki :D

Lunera ja zawsze w przezroczysta zawijam.
A nasaczam sokiem z cytryny wody i cukru. Robie kwaskowate. Mozesz ugotowac truskawki i tym nasaczyc ..alkoholem to nie teraz hehe.
Sokiem z ananasa..z limonki.. z pomaranczy. Cl kto lubi i w zaleznosci jaki krem ;)
 
reklama
Dzieki. A nasaczasz przed polozeniem kremu czy jakos wczesniej? Bo krem tez mokry troche wyjdzie.

Rosnie i pachnie jajami :-) a ja siedze i podziwiam
 
Pupui ile masz kremowki ? Ja na 600ml daje jedno mascarpone ale mozesz dac dwa. Jak masz paste waniliowa lub laske wanili to dodaj jak nie to zostaw smietankowe.
Wkladam kremowke z mascarpone do mikseea dodaje 3 lyzki cukru pudru i mieszam. Ubijaj az bedzie prawie calosc gesta. Jak juz bedzie takie prawie wylacz mikser i zamieszaj szpatulka..lyzka. jak bedzie geste nie lejace ale tez nie jak maslo to jest dobre ;) takie na tort nakladaj.
Pacz do nasaczenia przygotuj wczesniej by ostygl.
 
I odstawiasz go jeszcze pozniej prawda? Ja planuje jutro wieczorem zrobic a w niedziele podac. Bo rano pewnie dzieciaki mi nie dadza sie dlugi i beda pomagac, a wolalabym pierwszy raz sama
 
Ja to wczoraj sie oprzec nie mogłam, bo ile razy wczesniej robilam to mi cos nie wychodzilo.


A krem to tak jak piszesz zrobie śmietankowy. mam nadzieje ze wystarczy bo blache mam dużą.

Taka ponad 35 cm.

Mam 600ml double cream. I 2 mascarpone. Chcialabym 3 ( a 2 kremu) warstwy i troche z wierzchu obsmarowac. Myślisz ze wystarczy mi masy??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry