reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Serpnióweczki- Kuchareczki :D

Pupui moze byc malo masy.na faka duza blache to jeszcze raz tyle bym dala pewnie.

Hwhe mowilam ze biszkopt super ;) a pycha taki ze ojej. Bie ma porownania do kupnego.. raz kupilam jak mi sie kremu zostalo a nie bylo juz czasu piec drugiego biszkoptu.. a fe hehe.
 
reklama
Pachnie jajami :-)
Nastepnym razem dam troche cukru waniliowego. Albo kakao i w srodek krem smietanowy z owocami a na gorze czekolada.

Czekam az ostygnie, zeby go wyjac i zapakowac do lodowy.

Ostatni biszkopt pieklam 6 lat temu, z maki kukurydzianej, bo myslalam, ze gluten powoduje alergie u malego... Ale tamten mi czesto opadal. To byl taki co sie go stawialo na 4 szklankach spodem do dolu o ile dobrze pamietam... Strasznie to brzmi
 
Tadam!!!!!!!

photo.jpg
 

Załączniki

  • photo.jpg
    photo.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 102
Tort poszedl w 15 min, nie liczac dmuchania swieczek :-)
Byl super!!! Dzieki Akuku za przepis. Juz mam ochote zrobic nastepny, czekam tylko na okazje, hahaha
 
Lunera ciesze sie ;) biszkopt nie za suchy nie za mokry haha ? :) moj ulubiony mniam..az mam taka ochote ojej..

Pupui a jak u was tort ?
 
reklama
U nas tort super, wszyscy w szoku że umiałam....

Do tego nasz znajomy jest cukiernikiem z powołania, i robi takie torty ze slina kapie i mnie pochwalil wiec jak na pierwszy raz super...

DZIEKUJE AKUKU!!!
 
Do góry