reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

kinia.p pisze:
. A ja lubie rękoczyny, o ! :)

rękoczyny z gatunku "bitwa w kisielu" czy z mężem o pilota ;) ;) hihi

agawa na razie wszystko pod kontrolą i nikt liny nie przeciąga,chyba nikt nie jest aż tak obrażalski ;) ,bo wypowiedzi tutaj traktuję jako bardzo lajtowe :)
 
reklama
No... oczu mam wiele bo ja tutaj porządku  pilnuję  ;D  :p
No to sobie dzisiaj poszukam takiego żela w Geancie  ;)... no i dobrze, że nie ciągniecie... znaczy się nie przeciągacie :p
Dziewczyny,
A czy po odbyciu takiego stosunku nie chce się zaraz do wc w celu wiadomym ;D i czy "przed" nie trzeba odwiedzić wc w celu wiadomym ;D ?l...
 
czy ciągniemy czy nie to już prywatna sprawa każdej z nas :p ;D ;) mi niestety nie chcę się do wc "po",i to potem przez dłuższy czas. W sumie to trochę dziwne ale cóż ;)

hm,nie widziałam czegoś takiego w geancie,ciekawe na jakim dziale,bądź jakiej półce.Czy przy prezerwatywach czy płynach do demakijażu ;) .Ja polecam feminum,niedrogie i naprawdę jest potem komfortowo :)
 
karolinna pisze:
mi niestety nie chcę się do wc "po",i to potem przez dłuższy czas. W sumie to trochę dziwne ale cóż

Jak to niestety, to znaczy, ze wystepuje cos w rodzaju...zaparcia ??? Ja czytalam wypowiedzi kobiet o natychmiastowej potrzebie skorzystania z "przybytku" ale moze jest róznica pomiędzy stosunkiem z prezerwatywą a dopuszczeniam do wytrysku w pupie.
 
niestety ,ponieważ w ciąży bardzo się boję zaparć ze względu na większą możliwość hemoroidów a wiadomo jak powstają ;) a co do tych kobiet to one bez prezerwatywy czy z ? bo ja bez.
 
Odnośnie hemoroidów... czy są przeciwskazaniem do odbycia takiego stosunku? Hipotetycznie: para się kocha i hemoroida pęka, krwotok... potem trzeba się uczciwie lekarzowi chyba przyznać, że krowtok to nie jest skutkiem "upadku na pocisk" - sorry... tak mi się napisało bo pamiętam jak kiedyś facet włożył sobie uzbrojony pocisk altyreryjski do tyłka i powiedział, że poślizgnął się i sam mu się wbił ;D ale z tymi hemorojdami to na serio pytam...
 
ja musze przyznac, ze nigdy nie mialam zadnych problemow, czy to w jedna, czy druga strone. prezerwatyw nie uzywamy, jesli ma to jakies znaczenie. czyli doswiadczenia odmienne, niz karolinny. moze to jednak kwestia indywidualna?
 
hemoroidy..? moze jesli sa jakies olbrzymie to wykluczaja ten rodzaj wspolzycia, byloby to nader logiczne. ale sama mialam kiedys tego rodzaju problem, a nigdy zadnego dyskomfortu nie odczulam.
 
karolinna pisze:

A jak to jest z odczuwaniem tam wewnatrz ? Czy np. wyczuwa się moment wytrysku ? W czasie stosunku pochwowego ja czasem wyraźnie czuje ale nie zawsze. Z mojej wiedzy, na razie teoretycznej wynika, że tylko wejście do pupy jest unerwione a w środku nie ma żadnych zakończeń, wiec ?
 
reklama
Agawa pisze:
pamiętam jak kiedyś facet włożył sobie uzbrojony pocisk altyreryjski do tyłka i powiedział, że poślizgnął się i sam mu się wbił  ;D

Że co ??? Oplułam monitor drożdżówą ! To autentyczny przypadek ? ROTFL !!!
 
Do góry