reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

Tia... w tv mówili, że pogotowie wezwało saperów z prośba o pomoc... natomiast ubawił mnie przypadek kiedy facet pośliznął sie w wannie i usiadł na komórkę, potem mówił, że jego pies ją tam zostawił ponad to komórka miała włączony wibrafon a podczas  usuwania jej z odbytu ktoś do niego 3 razy dzwonił  ;D oczyma wyobraźni widzę "halooo? mam cię w du_ie!!!"  Miałam kolegę, który był sanitariuszem w pogotowiu... nawet nie macie pojęcia co se ludziska w tyłki, pochwy i na ptaki zakłądają  ;D ;D ;D
BDW... kinia.p ty się tak drożdżówkami nie opychaj bo gruba będziesz ;) :p
 
reklama
co do rzeczy znalezionych w pochwie to też słyszałam dużo różnych historii,i to się zdarza często,nio ludzie mają fantazję ;D

ciekawe jaki to był model komórki,bo jak jakiś starszy typ to pewnie była dosyć spora ;D teraz robią takie malutkie że pewnie facet miałby zero przyjemności :D :D :D
 
jakie tam zero przyjemnosci.. w koncu dla niektorych 26 to rzecz niewyobrazalna, wiec chyba mniejsze rozmiary tez moga byc satysfakcjonujace.

telefonow oczywscie.
 
Agawa, a co sobie wkładają z ciekawszych rzeczy ? Chyba, że to kolejna z "urban legends" z rodzaju tych jak to pogotowie do dziewczęcia "szczepionego" z pieskiem wzywali (za każdym razem te same okoliczności i dramaturgia tylko inne miasta). No dobra, opowiem wam, nie jest bardzo obsceniczna: więc dziewcze zabawiało się w niecny sposób i jak to bywa nastąpiło nieszczęsne zakleszczenie. Rodzice ja tak znaleźli (arrgh !) ale nie potrafili pomóc, więc jedyny ratunek - pogotowie. Lekarz wkracza do pokoju a tu wilczur się agresywnie zachowuje, więc krzyczy do taty nieszczęsnej: "Panie, trzymaj pan zięcia, bo podejść nie mogę !"  :p ::)
 
hih- kiedys facet wpuscil sobie do odbytu chomika- mial problem, bo chomik nie chcial wyjsc, tylko wbil sie glebiej w jelita- zostalo tylko pogotowie. Historia prawdziwa.
 
wszoku8zf.gif
wszoku8zf.gif
wszoku8zf.gif
:D
 
Oj, to musiało boleć... sic!
kinia.p,
Faceci na ptaka potrafią założyć nakrętki od śrób, obrączki a nawet łożyska :laugh: Jeżeli chodzi o panie to najczęściej wkładają sobie (i tu was zaskoczę!) parówki... hehehe... serio... Mnie się raz zdarzyło włożyć tampona bez odsupłania sznureczka... na szczęście udało mi się go usunąć (po mękach :-[ ) bez pomocy lekarza ale od tej pory zaprzestałam używania tamponów... mam uraz ;D
 
reklama
Do góry