reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Madziu a kto Ci obcina włosy? Bo przecież co jakiś czas musisz coś z nimi zrobić. Ja ostatnio obcinam u szwagierki (fryzjerki) przy okazji odwiedzin u rodzinki. Jestem zadowolona, no i za free ;-)
Lilijanna jeśli chodzi o pracę, to w tej bazie coś co jakiś czas robią ale na razie nic się nie szykuje. W skrócie nie mam na co liczyć, tylko muszę szukać czegoś innego. Jeśli chodzi o brwi, to ja sama sobie wyrywam praktycznie codziennie. Jakiś czas temu byłam u kosmetyczki, miałam kupon promocyjny, na peelingu i szarpnęłam się na regulację. Kosmetyczka zrobiła mi gorącym woskiem i w sumie szybko i w miarę bezboleśnie ;-) Henny nigdy nie robiłam, bo nie mam potrzeby, mam naturalnie czarne brwi i rzęsy :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny ja szybciuchem,
melduje sie ......ROOOOZPAKOWANA!!!!!! urodzilam wczoraj o 11.19
porod EXPRESS od 6 rana skurcze o 9.30 w szpitalu a o 11.19 maluszek byl na moim brzuchu. jestem juz w domu maluch 50 cm,3010 g, wsio ok. ale nie chce pic mleka. ogolnie wszystko na szybciuca .
Leo zachowuje sie strasznie w domu :no::no::no::no::no: az mi sie chce ryczec. ale naprawde na relacje co i jak dajcie mi troche czasu.
 
Lea wielkie gratulacje!!! Super, że wsio poszło szybko :-) jak znajdziesz chwilę wstaw fotkę dzieciaczków :-) Powoli dojdziesz do ładu ze wszystkim. Zdrówka!
 
Lilijanno ja u kosmetyczki to nigdy nie byłam:D ciekawe jakby skomentwała mnie po zabiegu:)
Agulek jak miałam 11lat to moja mama mi obcieła włosy i potem sobie rosły i rosły, tzn podcinała mi je moja mama, a jak byłam już starsza to sama sobie je podcinałam, miałam takie włosy sporo za tyłek:) jak byłam w 3 miesiąu ciązy z Jasiem to poszłam do fryzjera i sobie je obciełam:) a teraz sobie znowu rosną, teraz mam takie do połowy pleców i musze znów coś zmienić:) tylko chciałabym trafić do jakiegoś fajnego fryzjera, żeby coś doradził:) wcześniej do fryzjera chodzilam tylko po to żeby się uczesać na jakąś uroczystość:)
Lea GRATULACJE!!!!!!!! zdrówka dla WAS:)
 
Witajcie,
pogoda taka, że Aba wcale nie chce wyjść na dwór ;-) była na porannym spacerku a teraz baraszkuje w domu. Jak jest ładnie, to nie chce wcale wejść do domu i dopiero na noc ją wołam. Marcin zadowolony, ja nieco mniej, bo będę miała odkurzania, bo Aba gubi sierść...ale co tam....wczoraj zrobili nam przyłącze wodne i podłogówkę w całym domu. W sobotę przyjadą zrobić posadzki. Również wczoraj Mąż zalał taras ale niestety z Jego rachunków tak wyszło, że na schody wejściowe zabrakło betonu ;-) tym sposobem dziś będą lane...a na podórku jeden wielki bałagan i błoto :-( wszystko przez pogodę....
Lea powoli dojdziecie do ładu i Leo też się przyzwyczai do nowej sytuacji. Moja znajoma, która niedawno urodziła synka, a ma córkę o dzień starszą od Marcina, mówiła, że jest ciężko, bo Mała strasznie zazdrosna i nerwowa. Mały natomiast cały czas przy cycsiu (skąd ja to znam ;-)). A jak u Was z karmieniem? A jak Ty się czujesz?
Madziu szok:szok:ja bym nie dała rady nie obcinać włosów...za bardzo mi się nudzi fryzura, co jakiś czas muszę coś zmienić...długość, kolor...kiedyś nawet dała obciąć włosy mojemu Mężowi i skończyło się cięciem maszynką ;-) to było na studiach i miałam wtedy krótkie włosy ale po maszynce były mega krótkie ;-)
 
Witam:)
U nas pogoda okropna... leje... wieje i zimno:confused2: Ja chce lato!!!!!!!
Siedzimy dzis w domku... Wczoraj porobiłam wszystko- wysprzatałam mieszkanko, ugotowałam kopytka z sosikiem, poprasowałam, poprałam... takiego miałam pawera!!!!! A dzis mam troche do poczytania... a na 18 fryzjer.

Olo odkryl ostatnio samochodziki, traktorki, koparki słowem wszelkie pojazdy jeżdzace i bawi sie nimi non stop... bo wczesniej to tylko ksiazeczki i brojenie... Wiec na dzien dziecka pewno jakis pojazd mały dostanie:tak:

Ostatnio zauwazyłam równiez ze moje dziecko przezywa bardzo co sie dzieje w bajce... oglada i nagle płacz jak jest jakas grozna scena (tzn jak królik czy inna postac krzyczy pomocy!!!), wczoraj mi tak przyleciał z płaczem i minka taka jakby przestarzsana, rozzalana do kuchni i nie mogłam go uspokoic. Dopiero sie uspokoil jak przewinełam kawałek bajki i wytłumaczyłam ze krolikowi nic sie nie dzieje.... Szok!

lea daj troszke czasu Leo! Musi sie przyzwyczaic! Powodzenia!
aguska o nie!! maszynka włosy? nigdy! hehe ja lubie długie lub takie do połowy szyji:tak: Nigdy nie malowałam i mam ochote.... rozjasnic... zobaczymy:-)
 
reklama
Do góry