reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Magdus wszystko będzie dobrze :-) Dzieciątko jest w brzuszku bezpieczne :-) Dla mnie lekarka poleciła picie syropu z cebuli i płukanie gardła wodą z dodatkiem wody utlenionej. A po pracy do łóżka i odpoczywać :-)
 
reklama
Baba to zawsze znajdzie sobie powod do zmartwien :D Ale tak powaznie to wlasnie dzis bede robi syrop z cebuli a poza tym herbatka z miodem i cytryna i mam nadzieje, ze do soboty sie wykuruje bo ide do pracy na 10h....
A w ogole to jeszcze mam inny powod do zmartwienia bo nim dowiedzialam sie ze jestem w ciazy meczylo mnie to zapalenie pecherza i w pracy mi kupili tabletki i wzielam dwie, nazywaja sie urointima furagiactive. no i jest taki problem ze pisze na ulotce, ze kobietom w pierwszych 3 miesiacach jest niewskazane brac bo dziecko moze miec niedokrwistosc hemolityczna czy jakos tak... no i nastepny powod do zmartwien. niby tylko 2 tabletki ale to bylo zaraz na samym poczatku i nie wiem sama :( poza tym pozniej wzielam jeszcze 3 czy 4 tabl uroseptu i po nim mi przechodzilo no ale obawy sa :( wybaczcie ze was tak zasypuje swoimi problemami ale moj to juz nawet sluchac o tym nie chce bo powiedzial ze mam myslec ze bedzie wszystko dobrze !
 
magduś a ty kiedy masz wizytę bo jakoś mi umknęło :( domowe sposoby są zajlepsze i najbezpieczniejsze dla nas. Ja bardzo rzadko biorę jakiekolwiek leki. Zawsze mi pomagają "domowe" sposoby. A tymi tabletkami tak się nie przejmuj wiele kobiet nie planujących ciąży bierze leki, pije, pali i nawet nie wie że jest w ciąży, a rodzą zdrowe dzieci. Także głowa do góry będzie dobrze! Na wizycie powiedz o tym lekarzowi to na pewno cię uspokoi.
marand nawet mi nic nie mów o myciu zębów - katorga:no: a czemu cię nie ma na liście?? na kiedy masz termin wizyty i porodu?

A u mnie mulenia CD. Wczoraj móż mężul przywiózł mi zakupy o 22.30 i zażyczyłam sobie paszteciki z grzybkami bo taką miałam ochotę i zjadłam jednego wczoraj:eek: no nie mogłam się opanować:-D
 
Dziendoberek Mamusie!

Nieśmiało dołączam, wychodzi jakiś 7tydz, ale czekam na wizytę (baardzo). Tez się trochę martwię brakiem objawów, ale martwienie jest chyba nieodłączną cechą ciąży i w ogóle macierzyństwa.:tak:
Moja gin też nie chce wcześnie usg robić, bo uważa, że zawsze to dawka energii i lepiej nie przeszkadzać temu maleńkiemu Życiu naszą ciekawością. Więc odesłała mnie na 22.12. chyba, że coś się będzie działo.

Gratuluję Mamusiom, ktore już słyszały serduszko - niezapomniane przeżycie :tak:

Magduś92 - kuruj się, przede wszystkim kuruj! Czosnek polecam!! To bardzo ważne, żebyś teraz była zdrowa! I nie zamartwiaj się tymi dwoma tabletkami, w ciąży zawsze trzeba wyważyć, co bardziej może zaszkodzić - leki czy nieleczona infekcja, bo czasem większe niebezpieczeństwo po stronie bakterii, wirusów etc. A w ciąży generalnie wszystkie leki zakazane, chyba tylko na cebuli i czosnku nie ma o tym adnotacji :-) (mojej sis gin zakazał nawet syfa alkoholem potraktować :-D)

Powiem Wam, że mój Syneczek właśnie skończył roczek i to jest naprawdę niesamowite zaczynać całą przygodę od początku. Jak tak wspominam zeszły rok, to aż chce się krzyknąć:"ja chcę jeszcze raz!!!!!"

miłego dzionka, choć taki szaro-bury, niech Was to nowe życie rozjaśnia od środka :happy:
 
Anulk@ podziwiam kobiety które decydują się na dziecko z tak małą różnicą wieku:) ja nie wiem jak bym musiała się zorganizować żeby nie zwariować:-D nie moja to jest tak absorbująca że nie wiem jak znajdę czas na kolejne dziecko a przecież różnica będzie dużo większa niż u was to teoretycznie powinno być łatwiej.. no zobaczymy:-)
 
Dziekuje dziewczyny, za uspokojenie. Wlasnie dlatego tak wazne jest dla mnie to forum i wy przede wszystkim. Zawsze wspieracie, to naprawde cudowne :zawstydzona/y: wizyte mam 17ego, to bedzie gdzies 6 tydzien... Ale zwariuje do tego czasu :-)
 
Dżizas mam takie mulenie, że nadaję się do życia tylko w pozycji leżącej... Dobrze, że mam zwolnienie, bo nie wiem jak bym pracowała z pacjentami w takiej formie...

Magdus, nie martw się tymi tabletkami, w takiej wczesnej ciąży nic jeszcze do dziecka nie dociera. Jak to określiła moja koleżanka, inaczej populacja ludzka już by dawno wymarła:p Dopiero tak od 5-6 tyg (wg mojego gina), zaczyna się wpływ na dziecko.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

Jestem sierpniówką 2014. Chciałam wam życzyć spokojnej ciąży. Za martwiące się trzymam kciuki, u mnie też nie było łatwo ale się udało i moja śliczna córeczka kończy za kilka dni 4 miesiące.

Jeżeli któraś z Was jest z Krakowa to mogę polecić świetnego ginekologa.

pozdrawiamy z Emilką bardzo serdecznie :)
 
Do góry