reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Mój wynik glukozy też jest w normie dla innych, dla kobiet w ciąży za wysoki. Gdzie można kupić glukometr?

Glukometr kupisz w aptece lub przez internet ale koszt oscyluje wokol 150-200 zl.
Faktycznie lepiej pojsc do diabetologa, gdzie ciężarne musza dostac szybki termin. Dostaniesz glukometr za free oraz recepte na paski do glukometru na refundację. Bo bez refundacji koszt juz znacznie wzrasta..
 
reklama
Cześć. Do kiedy gin kazał Wam brać Duphaston? Jestem w 7 tc wg OM i mam już w przyszłym tyg zmniejszać do 1 tabletki dziennie przez 7 dni, a później odstawić. Zastanawiam się, czy nie za wcześnie. Delikatnie mówiąc nie mam do końca zaufania do gina.

Wybraliście już lekarza prowadzącego ciążę? Czym się sugerowalyscie? Ja jeszcze nie zdecydowałam, a za dwa tygodnie mam mieć kolejna wizytę.
JA biorę luteinę to gin powiedział,że mam brać do 13tc
 
Mi z kalendarza wychodzi na 2 sierpień a z usg na 4 sierpień.

Dziewczyny można odebrać glukometr za darmo w aptece wiem bo pracuje ;) zależy też kto jąkie ma ustalenia. U nas glukometr za darmo ale trzeba kupić paski albo iść po receptę na paski do lekarza iść do apteki z recepta po znizce mieć paski i poprosić o glukometr że to pierwszy raz ;) nie warto kupować :)
 
Cześć dziewczyny.
Czytałam i śledziłam Was juz długo, ale przestałam, bo po tylu negatywnych testach które zrobiłam w tym cyklu, już straciłam nadzieje. Dziś jednak po dniu spozniajacej się @ zrobiłam test i są upragnione II kreski.
IMG_3050.JPG


Mam juz dwóch synków. Teraz marzy nam się córeczka, wiadomo. Ale od momentu zobaczenia pozytywnego testu, płeć przestała miec znaczenie. Mój mąż jeszcze nie wie, pod choinkę chce mu dac test i skarpetki malutkie. [emoji173]️

Powodzenia w dalszych tygodniach dla każdej.
 
Mój wynik glukozy też jest w normie dla innych, dla kobiet w ciąży za wysoki. Gdzie można kupić glukometr?
Mi sie nie chcialo czekac na wizyte u lekarza i potem diabetologa, wiec kupilam w aptece internetowej za 40 zl. +paski 30 z
Glukometr kupisz w aptece lub przez internet ale koszt oscyluje wokol 150-200 zl.
Faktycznie lepiej pojsc do diabetologa, gdzie ciężarne musza dostac szybki termin. Dostaniesz glukometr za free oraz recepte na paski do glukometru na refundację. Bo bez refundacji koszt juz znacznie wzrasta..
Ja kupowwlam glukometr w aptece internetowej (allegro) za 40 zl +35 paski. Zdecydowanie lepiej mieć skierowanie od diabetologa.
 
Cześć dziewczyny.
Czytałam i śledziłam Was juz długo, ale przestałam, bo po tylu negatywnych testach które zrobiłam w tym cyklu, już straciłam nadzieje. Dziś jednak po dniu spozniajacej się @ zrobiłam test i są upragnione II kreski.
Zobacz załącznik 927320

Mam juz dwóch synków. Teraz marzy nam się córeczka, wiadomo. Ale od momentu zobaczenia pozytywnego testu, płeć przestała miec znaczenie. Mój mąż jeszcze nie wie, pod choinkę chce mu dac test i skarpetki malutkie. [emoji173]️

Powodzenia w dalszych tygodniach dla każdej.
gratulacje!!!! :) No to będą super święta dla męża :)
 
Cześć dziewczyny.
Czytałam i śledziłam Was juz długo, ale przestałam, bo po tylu negatywnych testach które zrobiłam w tym cyklu, już straciłam nadzieje. Dziś jednak po dniu spozniajacej się @ zrobiłam test i są upragnione II kreski.
Zobacz załącznik 927320

Mam juz dwóch synków. Teraz marzy nam się córeczka, wiadomo. Ale od momentu zobaczenia pozytywnego testu, płeć przestała miec znaczenie. Mój mąż jeszcze nie wie, pod choinkę chce mu dac test i skarpetki malutkie. [emoji173]️

Powodzenia w dalszych tygodniach dla każdej.
Gratuluję :) podgladalam Staraczki 2018 i planowanie płci, zastanawiałam się właśnie czy jeszcze się na sierpniówki załapiesz :)
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Czytałam i śledziłam Was juz długo, ale przestałam, bo po tylu negatywnych testach które zrobiłam w tym cyklu, już straciłam nadzieje. Dziś jednak po dniu spozniajacej się @ zrobiłam test i są upragnione II kreski.
Zobacz załącznik 927320

Mam juz dwóch synków. Teraz marzy nam się córeczka, wiadomo. Ale od momentu zobaczenia pozytywnego testu, płeć przestała miec znaczenie. Mój mąż jeszcze nie wie, pod choinkę chce mu dac test i skarpetki malutkie. [emoji173]️

Powodzenia w dalszych tygodniach dla każdej.
Witaj! Gratulacje!
 
Do góry