reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Czesc dziewczyny, ja mam termin na 31 sierpnia :) pewnie rzadko będę tu zaglądać ale postaram się tak często jak to będzie możliwe. Jestem mama chłopca z maja 2012 i dziewczynki z czerwca 2014 a teraz najprawdopodniej dziewczynka będzie :)
 
reklama
Wydaje się być bardzo ciekawym rozwiązaniem... Tylko czy przewijak nie będzie za mały?
Co w ogóle myślicie o przewijakach, jest to rzecz niezbędna?
Dla mnie przewijak niezbędny. Dziecko kładę wtedy wysoko, jest wygodnie. Nie obciążam kręgosłupa gimnastykujac się z przewijaniem na łóżku czy na innej niskiej powierzchni.
 
Ja od 16 tygodnia czuję takie pukanie i delikatne kopanie od środka i czasem czuje ucisk i jakby jakaś rybka pływała mi w brzuchu :D na początku myślałam że sobie coś wmawiam ale teraz już kończę 19 tydzień i wiem ze to to :) myślę że intuicyjnie każda mama raczej odróżni bulgotki w jelitach od ruchów dziecka :)
Ja czuję czasem takie delikatne muśnięcia w brzuchu, jak pękające bańki mydlane i to chyba już to :-) :)
 
A jak tam Dziewczyny Wasze brzuszki? :-) Ja jestem w 19 tygodniu i mam wrażenie że i brzuszek mi wyszedł i cycuszki taakie peeeełne...
Niby normalne, a jednak troszkę jestem zaskoczona, że tak w kilka dni "bum!" i jest... i już nic się nie ukryje...

Robicie sobie zdjęcia z przebiegiem wzrostu brzuszka?
Robimy co miesiąc [emoji106] w niedzielę kolejne- na 5 miesiąc [emoji6]a ty?
 
Robimy co miesiąc [emoji106] w niedzielę kolejne- na 5 miesiąc [emoji6]a ty?
Ja do dzisiaj bałam się cieszyć ciążą i robić zdjęć brzuszka i w ogóle... ale dziś odebrałam wyniki i już wiem, że maluszek nie jest obciążony tymi najgorszymi wadami genetycznymi, więc mogę zacząć!
i pewnie na dniach zrobię pierwsze zdjęcia :-)
 
Ja do dzisiaj bałam się cieszyć ciążą i robić zdjęć brzuszka i w ogóle... ale dziś odebrałam wyniki i już wiem, że maluszek nie jest obciążony tymi najgorszymi wadami genetycznymi, więc mogę zacząć!
i pewnie na dniach zrobię pierwsze zdjęcia :-)
To super wieści! A już znasz płeć?
My robimy zdjęcia przy ścianie i Sama robię tło z kwiatków [emoji106]
 
To super wieści! A już znasz płeć?
My robimy zdjęcia przy ścianie i Sama robię tło z kwiatków [emoji106]
Na wizycie jeszcze zanim Pani Doktor zapytała czy chcemy poznać, to ja już widziałam, że coś tam mu dynda między nogami :p a wyniki teraz potwierdziły, że na 100% chłopak..
Liczyłam na dziewczynkę bo dla chłopca nie mamy imienia :p póki co mały Kasztan :-D jakiś tam faworyt inny jest ale żeby nam nie zbrzydło to się wstrzymujemy z decyzją ostateczną :-)

Ja właśnie też muszę znaleźć jakieś miejsce dobre i ubranie, żeby później może jakąś historę obrazkową z tego zrobić, że na końcu już z maluszkiem :-)
 
To pozazdrościć [emoji4]my obstawialysmy chłopaka, już mąż do brzuszka mówił Leoś ale prawdopodobnie Hania [emoji106]więc te kwiaty jak najbardziej pasują [emoji4] my robimy zdjęcia w tych samych leginsach i koszulce (czarne) bo jako jedyne się naciągają dość mocno [emoji1787] obczaj pinteresta, tylko uważaj bo to lubi wciągnąć [emoji106]i dużo zdrówka dla Was [emoji8]
 
reklama
To pozazdrościć [emoji4]my obstawialysmy chłopaka, już mąż do brzuszka mówił Leoś ale prawdopodobnie Hania [emoji106]więc te kwiaty jak najbardziej pasują [emoji4] my robimy zdjęcia w tych samych leginsach i koszulce (czarne) bo jako jedyne się naciągają dość mocno [emoji1787] obczaj pinteresta, tylko uważaj bo to lubi wciągnąć [emoji106]i dużo zdrówka dla Was [emoji8]
O obczaje :-D
Dużo czasu mam to niech mnie wciąga :-D
Dziękujemy i Wam też zdrówka!
 
Do góry