• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Spotkania kwietniówek :-)

reklama
Wilmek bardzo chetnie. Tyle ze ja bede z mezem i Joshem i bejbikiem. :-) a Ty tez pod Manchaster nalezysz?
 
aenye, anisad - klif, czwartek, godz. 10:00 pasi (oczywiście o ile aenye się nie osmarka za bardzo ;-)).

natiiiiiii?!?!?!?! gdzie jesteś????!?!?!?!?
 
reklama
Bachucha jeszcze Joll, Krakowiankę, Nelę Jowi i Kasia20021 trzebaby wyciagnąć :)
a gdzie Ci najbardziej pasuje? moze by tak któraś galeria, np Bonarka :) lubię tam chodzić a jest kilka kawiarenek z wygodnymi sofami
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry