reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania kwietniówek :-)

aknovi, oczywiscie ciebie rowniez sie tyczy to zaproszenie :-)) wszystkie trojmiastki zapraszamy zatem! tylko jaka kawiarenka? coffee heaven, grycan z lodami na dole w nowej czesci klifu? czy gdzie byscie chcialy?

w grycanie pyszniaste rurki :-D
 
reklama
może być i grycan, jak nam się zachce to się najwyżej przeniesiemy i już :tak:. Znak rozpoznawczy - 9cio m-czny brzuch jakby co :-D.
 
a w centrum co proponujesz? jakies coffe heaven czy coś innego w okolicy rynku??

...mnie też bardziej w rynku pasuje,
kawiarnia...lody....kawa...mniam
właściwie każda pora
...no chyba, że akurat przyjdzie pora na Inkę
...to wtedy, jak już wrócimy ze szpitala -zapraszam do siebie (tylko 900m od sukiennic)
 
To na kiedy się umawiamy?? myślę, że jak się umówimy to może wtedy reszta krakusek do nas dołączy :)
 
To na kiedy się umawiamy?? myślę, że jak się umówimy to może wtedy reszta krakusek do nas dołączy :)
...nawet jutro...
hahaha znowu skurcze
nie no, jeśli ten olejek zadziała dzisiaj, to dla mnie będzie jakiś cud
(tak się nastawiłam na ten piątek, że trudno mi uwierzyć, że cokolwiek na mnie zadziała)
 
reklama
Do góry