• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Spotkania kwietniówek :-)

aknovi, oczywiscie ciebie rowniez sie tyczy to zaproszenie :-)) wszystkie trojmiastki zapraszamy zatem! tylko jaka kawiarenka? coffee heaven, grycan z lodami na dole w nowej czesci klifu? czy gdzie byscie chcialy?

w grycanie pyszniaste rurki :-D
 
reklama
Mnie najbardziej pasuje gdzieś w centrum, ale Bonarka też może być :)
I jak najbardziej trzeba by poczekać aż się pozostałe dziewczyny opowiedzą - chyba, że się akurat rozpakowują :-D
 
a w centrum co proponujesz? jakies coffe heaven czy coś innego w okolicy rynku??

...mnie też bardziej w rynku pasuje,
kawiarnia...lody....kawa...mniam
właściwie każda pora
...no chyba, że akurat przyjdzie pora na Inkę
...to wtedy, jak już wrócimy ze szpitala -zapraszam do siebie (tylko 900m od sukiennic)
 
Przy Rynku pasuje mi cokolwiek, gdzie sprzedają kawę mrożoną lub czekoladę na gorąco - zależy na co mam akurat ochotę :-)
Np. Camera Cafe - ale niekoniecznie właśnie tam.
 
To na kiedy się umawiamy?? myślę, że jak się umówimy to może wtedy reszta krakusek do nas dołączy :)
...nawet jutro...
hahaha znowu skurcze
nie no, jeśli ten olejek zadziała dzisiaj, to dla mnie będzie jakiś cud
(tak się nastawiłam na ten piątek, że trudno mi uwierzyć, że cokolwiek na mnie zadziała)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry