• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Spotkania kwietniówek :-)

reklama
No ladnie :-) a kto sie ze mna spotka co???? Moze byscie jakis bilet grupowy sobie kupily i do mnie przyjechaly co??? :-D

asiunia ze mną też się nikt nie chce spotkać:( no oprócz pandorki na porodówce:-D ehh tak to jest jak się na zadupiu mieszka.

ja myślałam zorganizować spotkanie z maluszkami, w czerwcu na przykład, malopolska i śląsk:) gdzieś pośrodku, np. w bielsku-białej może, to takie nawet ładne miasto i każda z nas, ekhm was, ma ok.100 km tylko:-D

nie no katowice to 60:) no i bylby caly czwartkowy kraków plus mitaginka, madziarkas, pandora, morgaine:-D i jeszcze parę dziewcząt ze śląska;-)
nawet asiunie możemy zaprosić, bo będzie przelotem :-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry