• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Spotkania kwietniówek :-)

reklama
Wilmek to ja mam gdzies z 2razy tyle... Wogole nie lubie tam jezdzic dla mnie strata dnia. :-)

to jak bedziemy z calymi familiami to sobie nie pogadamy... A skad Ty jestes? Moze kiedys pisalas ale nie kojaze :-)
 
jechalismy pociagiem chyba kogos odprowadzalismy i poszlismy zobaczyc "kawalek miasta" :-D pamietam ze na jakiejs hali kupilam drewniane dzwonki a nigdzie drewnianych nie moglam dostac :-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry