reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Sylwka @marc strasznie mi przykro [emoji17] ... walczymy dalej [emoji123]

@oczekiwanie zdrówka życzę i szybkiego powrotu do sił [emoji4] dzielna jesteś kobitka

Dziewczyny macie jakiś pomysł jak zmotywować czwartoklasistę do pracy ... nie tylko w szkole ale tez do pomocy w domu?
Jak był młodszy miał kartę motywacyjna i szukam jakiś podobnych motywatorow...dajcie znać pls



Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
Mi pani pedagog poradziła wprowadzić tygodniowki np 10 zl jako kieszonkowe za wszystkie wykonane obowiazki domowe ktore mają wypisane na lodówce[emoji4] 11 latek dostaje 10 zl a 8 latek 7 zl. Proporcjonalnie maja też zadania. Młodszy np nie wychodzi z psem bo duży ale obaj robią sobie sami kanapki przy stole, kanapki do szkoly, rozpakowuja i zapakowuja zmywarke i wynosza śmieci [emoji4]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chyba jeszcze nie pozytyw ale widać że ciemnieje...11dc i dziś 12 dc ok.12 i 19...
1485894396-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Oprócz żelu dziś przyszło to:
1485894726-aaaaaa.jpeg

I kolejna porcja wit dla M...
Dobra idę go molestować bo żel z cipki już wycieka powoli[emoji1]
Co to za żel?
 
Na końcowym [emoji14] jutro powinna przyjść @, i ma być, bo w tym cyklu brałam tabletki przy których nie można być w ciąży :)
Dawaj na październik - grzeje Ci miejscowke i Siwej [emoji4]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
Fasolinka [emoji271] październik 2017
...życie cudem jest...
 
@oczekiwanie kurcze, mam nadzieje, ze szybko dojdziesz do siebie. Mezus utuli i przejdzie wszystko :)

@sylwkaq90 @marc przykro mi ☹️

@StorAnia Pyśku potrzeba Ci troche relaksu, niedlugo wykonczysz sie nerwowo.

@Bulbasek jezu kochany nie strasz takimi postami, gdzie dopiero na koncu okazuje sie, ze wszystko okej [emoji12]

@nimitii glowka do gory, jeszcze nic nie jest pewne [emoji173][emoji255][emoji120][emoji8]

A jednak rano to nie byl pozytyw. Teraz jest pozytyw...jejku jak mnie to kusi! [emoji33][emoji33][emoji33]

Rano
9b8d2d21f8c4f088f8d77b6340778a26.jpg


Wieczor
b3f89c8dd59fa78c9700808c6de50429.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj kochana, już się wykańczam ;) właśnie wracam z pracy i w tramwaju nadrabiam zaległości w BB ;)
Plamienie trwa nadal... brzuch kompletnie nie małpowy. Szlag, na żadne badania jutro nie jadę, bo nie wiem czy jest sens.
 
reklama
Na czym ta karta polegała?



Nic straconego, może właśnie będzie złoty strzał, bo się nie spodziewałaś :-)



Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana wkleję Ci jutro. Ja byłam mega zadowolona w klasie I-III w szczególności na początku. Jest pomocna aby wyrobić dobre nawyki szkolne.

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
Do góry