reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Witam się z Wami dziewczyny w tym pięknym dla mnie urodzinowym dniu z negatywnym testem.. ;) no cóż.. tego się spodziewałam, więc czekam na 🙈 postanowiłam, że biorę się za treningi wiec trzymajcie za mnie kciuki żebym wytrwała w postanowieniu ;)
Moja siostra tez ma dzisiaj urodziny! :D Piekny miesiac na urodzinki, wszystkiego najlepszego kochana, duzo zdrowka, milosci i upragnionych dwoch kreseczek, ale cierpliwości w tym ! ;)
No i trzymam kciuki abyś wytrwała w tym postanowieniu, po ćwiczeniach jest o wiele lepsza kondycja i psychiczna i fizyczna więc dobry krok w dobrym kierunku robisz! ❤
 
reklama
Bonjur 😁🤩😎
Jak myslicie czy oddawanie krwi w 2dpo to dobry pomysl, czy moze lepiej nie ryzykowac i przelozyc na inny czas? 🤔
Pieknego dnia dla nas wszystkich ☀️🌈🌷
 
A jeszcze mnie dziwią duże ilości śluzu, a nigdy nie miałam aż tak. Od ponad tygodnia mam dużą ilość wodnistego mlecznego

Ja tak miałam w poprzednim cyklu, chociaż wcześniej od lat nigdy nie był mleczny. I musiałam nosić wkładki. Ale mnie już nic nie dziwi, bo chyba w każdym cyklu starań mi coś wymyśli nowego. 😀
 
Witam się z Wami dziewczyny w tym pięknym dla mnie urodzinowym dniu z negatywnym testem.. ;) no cóż.. tego się spodziewałam, więc czekam na 🙈 postanowiłam, że biorę się za treningi wiec trzymajcie za mnie kciuki żebym wytrwała w postanowieniu ;)

Przykro mi z powodu testu, ale może następny cykl będzie szczęśliwy.

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń i tego o nowym czlonku rodziny. 😀
 
Cześć 😊
Dziewczyny, które leczyly h pylori proszę powiedzcie mi coś na pocieszenie, jakie leki braliście i czy jakieś skutki uboczne? Metronidazol ma wielkie skutki a ja nie wiem czy to brać ☹️ odkad czytam ulotki nic bym nie brała...
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa 🤭
Staramy się z mężem od 3 lat, powoli siada mi psychika i mam wrażenie że nikt z bliskich mnie nie rozumie więc postanowiłam poszukać wsparcia u Was... Jak to się mówi dopóki sam nie doświadczysz to nie wiesz o czym mowa 😉 wczoraj zaczęłam kurację Letrozolem, w piątek mam iść na USG i ewentualny zastrzyk, trzymajcie kciuki ✊ Kilka cyklów miałam stymulowanych Klomifenem ale dało mi tyle co łykanie tic-taców 😐
 
Cześć 😊
Dziewczyny, które leczyly h pylori proszę powiedzcie mi coś na pocieszenie, jakie leki braliście i czy jakieś skutki uboczne? Metronidazol ma wielkie skutki a ja nie wiem czy to brać ☹️ odkad czytam ulotki nic bym nie brała...
Czy ten lek przepisał ci lekarz? Jak tak no to wypadałoby posłuchać lekarza
 
reklama
Do góry