reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

U mnie majówka mija tak
7036EB73-E8D9-4AB2-8C2C-5DFA1C1CFC53.jpeg

Grill, piwo, muzyka i odpoczynek :) staram się dojść o porozumienia z własną głową, dyskusja jest zażarta, ale w koncu się dogadamy ;)

Hej Kobietki, ja sobie siedzę w milczeniu w pracy,a docelowo to cały czas jestem w piwnicy bo ze mnie to już nie staraczka a czekaczka jak to któraś z Was ujęła. Kolejny cykl bez męża, Paryż nie wypalił, lekarz mnie zlał i w maju idę po 20 do innego. Ogólnie to staram się mieć w du*ie wszystko ale nie potrafię. Nawet testów owulacyjnych nie potrafię robić bo żaden nie wyszedł więc może i owulki nie było? To by rzucało światło na brak fasolki od prawie roku 😓 zaczęłam brać Ovarox i olej z wiesiołka, póki co profilaktycznie 🤷
Wybacz, ale nie pamietam, nie masz zdiagnozowanego pcos?
 
reklama
Dziewczyny, używacie testów ciążowych pink strumieniowe ? Mam dziwny wynik i nie wiem jak to odczytać, widać druga kreskę ale nie tak ciemna jak ta pierwsza, pomóżcie ! ( tak na pewno powtórzę za pare dni, ale chce wiedzieć czy w testach ciążowych tez jest jak w owulacyjnych ze tylko wyraźne dwie kreski wskazują na ciąże)
Hachette nie rozumiem dlaczego oznaczasz mój post jako mało mądry, może nie mam takiego doswiadczenia jak Ty, to mój pierwszy test ciążowy i czułam ze mogę zapytać Was dziewczyny, które pewnie macie większe doświadczenie ode mnie. Przepraszam ze kogoś uraziłam. Nie miałam tego w zamiarze, wiem ze wiele z was stara się już nawet kilka lat, ale chyba od tego jest to forum :)
życzę wam mimo wszystko tylko dwóch kreseczek
 
Hachette nie rozumiem dlaczego oznaczasz mój post jako mało mądry, może nie mam takiego doswiadczenia jak Ty, to mój pierwszy test ciążowy i czułam ze mogę zapytać Was dziewczyny, które pewnie macie większe doświadczenie ode mnie. Przepraszam ze kogoś uraziłam. Nie miałam tego w zamiarze, wiem ze wiele z was stara się już nawet kilka lat, ale chyba od tego jest to forum :)
życzę wam mimo wszystko tylko dwóch kreseczek
a przeczytałaś pierwszy post? Jak nie to polecam
 
U mnie majówka mija tak
Zobacz załącznik 1397520
Grill, piwo, muzyka i odpoczynek :) staram się dojść o porozumienia z własną głową, dyskusja jest zażarta, ale w koncu się dogadamy ;)


Wybacz, ale nie pamietam, nie masz zdiagnozowanego pcos?
Nic nie mam zdiagnozowanego właśnie, wszystko zawsze pięknie i ładnie, no i przede wszystkim, mimo mojego wieku, lekarz upierał się, że dopiero po roku starań będziemy szukać przyczyn, no a sierpniowe poronienie: " zdarza się"....
 
U mnie chyba zaczyna się drugi cykl po poronieniu 😃 Ochota na słodycze, wkurw na wszystko i te sprawy. Póki co plamienie ale pewnie w nocy się rozkręci. Mówiłam Wam ze w ciąży mi się wzrok poprawił i wszystko widziałam bez soczewek, niestety wraz ze strata ciazy wzrok się pogorszyl i muszę kupić większe moce soczewek. A już się cieszyłam że będę dobrze widzieć bez soczewek. Ja majówkę spędzam w pracy więc przynajmniej szybko czas mija. Chciałabym schudnąć do wakacji ale ciężko mi idzie 😆 Jakieś porady jak schudnąć? Kawę pije bez cukru ale niestety ciasteczko musi być 😉
 
U mnie chyba zaczyna się drugi cykl po poronieniu 😃 Ochota na słodycze, wkurw na wszystko i te sprawy. Póki co plamienie ale pewnie w nocy się rozkręci. Mówiłam Wam ze w ciąży mi się wzrok poprawił i wszystko widziałam bez soczewek, niestety wraz ze strata ciazy wzrok się pogorszyl i muszę kupić większe moce soczewek. A już się cieszyłam że będę dobrze widzieć bez soczewek. Ja majówkę spędzam w pracy więc przynajmniej szybko czas mija. Chciałabym schudnąć do wakacji ale ciężko mi idzie 😆 Jakieś porady jak schudnąć? Kawę pije bez cukru ale niestety ciasteczko musi być 😉
Ja tez chętnie się dowiem jak schudnąć 😁 najlepiej bez wyrzeczeń i bez wysiłku 🤣
 
Ja mam lekarza za miesiąc i dopiero wtedy będę rozmawiać o stymulacji, wiec uznałam, ze rzucam w cholerę owulaki i seks kiedy mam ochotę. Będzie co będzie jakoś luźniej mi w głowie chociaż nie powiem, widok spacerujących mamusi z wózkami jest trochę przytłaczający 🙉
 
U mnie chyba zaczyna się drugi cykl po poronieniu 😃 Ochota na słodycze, wkurw na wszystko i te sprawy. Póki co plamienie ale pewnie w nocy się rozkręci. Mówiłam Wam ze w ciąży mi się wzrok poprawił i wszystko widziałam bez soczewek, niestety wraz ze strata ciazy wzrok się pogorszyl i muszę kupić większe moce soczewek. A już się cieszyłam że będę dobrze widzieć bez soczewek. Ja majówkę spędzam w pracy więc przynajmniej szybko czas mija. Chciałabym schudnąć do wakacji ale ciężko mi idzie 😆 Jakieś porady jak schudnąć? Kawę pije bez cukru ale niestety ciasteczko musi być 😉
Ja jedyne co mogę polecić to picie wody, wody i jeszcze raz wody. Wcześniej mogłam żyć o dwóch, trzech kawach dziennie, dziś zapijam wodą co trochę plus pokrzywa, czystek, zielona herbata. Czuję się lżejsza,nie opuchnięta no i mniej jem dzięki piciu bo nie czuję ssania non stop. Z braku zajęcia i męża (😅🙈) chodzę na aqua aerobik. Nie liczę na spektakularny spadek wagi ale naprawdę czuję się lepiej.
 
reklama
Heej dziewczyny, dawno mnie nie było… musiałam przewietrzyć głowę. Ostatni cykl miał 30 dni wiec przez 4 ostatnie dni żyłam nadzieją, że to już, na pewno, teraz… nie udało się. Dziś 10 dc, cały czas jestem na clo, w lewym jajniku jest jeden pęcherzyk 23 mm więc zrobiłam sobie dziś zastrzyk z ovitrelle, 5go kolejny monitoring i zobaczymy czy pęknie czy nie. Kolejne ciąże i u mnie w rodzinie o wśród znajomych… ech :(
 
Do góry