reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 30+

Witam wszystkie staraczki!Mam 33,5 lata i moj synek 3,5.O niego staralismy sie prawie 1,5roku.Tak b.chcialam zajsc w ciaze ze psychika mi blokowala to zajscie.Zrobilam badania m i sobie-hormony,toksoplazmoze,chlamydie,monitoring cyklu i wszystko byli idealnie a ja sie wsciekalam ze nic nie moge poprawic.Mierzylam temp.,obserwowalam sluz,cykle byly idealne,owulacje czulam,sex zawsze byl a ciazy brak.Zaszlam w cyklu dopiero jak zaangazowalam sie w problemy moich rodzicow.Nawet juz bylam zapisana na laparoskopie i naszczescie ja odwolalam.Od maja tego roku stwierdzilismy ze starac sie nie bedziemy bo to byl obled.Kochamy sie kiedy mamy ochote a co bedzie to bedzie.Liczymy w sumie na wpadke.Nie mamy juz parcia.Trudno nam bylo podjac ta decyzje bo nasz syn jest b.zywiolowy i daje nam popalic.
Dlatego kobietki,wiem ze trudno ale wrzuccie na luz bo tak mozna sie wykonczyc a bedzie to nawet utrudniac zajscie w ciaze.Co do objawow ciazowych to wszystkie przepowiadaly mi zblizajacy sie okres.Jedyny objaw to ze b.mi sie chcialo spac i bylam zmeczona i to bylo jeszcze zanim zrobilam test.
 
reklama
CZeśc
To i ja może bym dołączyła do waszego grona?
Mam 30 lat i synka 6 letniego. Maz teraz na dorobku w Holandii, był teraz i postanowilismy sprobowac i postarac sie o rodzeństwo dla naszego synka. Cykl zaczełam 5.07. data niechcianej @ 4.08. Przytulanki ostatnie dzis o 2 w nocy były. Owu około poniedziałku wiec nie wiem czy plemniki przetrwaja. :baffled: Jak sie nie uda to dopiero we wrzesniu.
 
Witam Was kochane z rana ! Dziś chyba jeszcze gorzej gorąco niż wczoraj :-) Życzę miłego dnia , proszę zaglądajcie tu częściej!
 
Hej. Strasznie gorąco. Bylam z synkiem na szkoleniu z jednym z psów a teraz przyjechaliśmy do Teścia na obiad.
 
ania witaj kochana :)

Ja siedzę w domu , chociaż chętnie bym gdzieś wyszła. Mąż pojechał do rodziców, Miłosz nie chciał i poszedł na boisko więc ktoś musi być w domu, jestem uziemiona... :-(
 
hej.A my wczoraj i dzisiaj bylismy z malym na basenie.Teraz odpoczywamy w domciu.
yesenia ja mam termin @ na 26.08 a nawet moge dostac wczesniej bo mam cykle 26,27,28,29 dniowe a ten termin to licze przy cyklu 28- dniowym.Sexik byl 13,14,15 dc wiec niby dni plodne.Cos czuje jednak ze w ciazy nie jestem.Ja nie z tych co tak szybko zaciazaja.
 
ania_g_21 :* To jest nas tu dwie ;)

kacha10 Pewnie że najlepiej wyluzowac, tylko że jak się bardzo chce to człowiek sobie tłumaczy, a i tak robi swoje ;) Wydaje mi się że najbardziej się człowiek nakreca tak ok 1 roku starań....potem to troche słabnie :) Duzo trzeba pracować nad sobą i mi pomaga - nie czytanie internetu i forum, bo każda z nas ma i miała inne objawy ciąży, a tak naprawdę ciąża jest wtedy kiedy nawet nie orientujemy się że to "to" :) Kciuki za Ciebie %%%%%

Dzis upał nie do zniesienia, ja się wybrałam z mężem i małym do Krakowa.....ale przyjechałam jeszcze gorzej umordowana. Teraz na zmianę świeci słońce i grzeje niemiłosiernie i burza z deszczem i gradem.
 
Kacha ile lat Ci wpisac ? :)

Macie racje z wyluzowanien, najgorzej jest jak chodzisz do lekarza na monitoring i wiesz kiedy trzeba robic, wtedy sa nerwy, ale jak nie chodzic do lekarza ?
 
reklama
yesenia ja mam 33 lata.Dobrze Cie rozumie.Przy pierwszych staraniach mialam niezle parcie.Tak b.chcialam ze co miesiac topatrywalam sie objawow a potem jak przychodzil @ to zalamka.Po roku staran widok kobiet w ciazy i z wozkami mnie dolowal.Teraz mam inne podejscie ze wzgledu ze synka juz mam.Jest zywiolowy i troche sie obawiam czy dam rade z drugim.Wogle to mam mnostwo obaw-czy wyrobimy finansowo czy moj synek nie bedzie zazdrosny,itp.Chce zeby mial rodzenstwo,zeby nie byl sam.
 
Do góry