Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
anabelko - nie uwyzwalam testow bo w tym cyklu sie nie staralam
kochalismy sie (maz mnie dzisiaj uswiadomil) 2 razy bez zabezpieczenia
jeden raz mam zaznaczony a drugi raz.. chyba byl nawet wczesniej
a potem gumeczki
wiec nie ma mozliwosci ciazy...
teraz juz sobie kupilam testy owu na nowy cykl
tamten miesiac odpuscilam glownie z powodu neuralgii
ja w ogole sie dziwie bo moje cykle byly dlugie a tak o to
3 do tylu 52 dni
poprzedni 40 dni
a ten wychodzi 30 pare..
wiec stabilizuje sie wszystko
hmm jak poogladalam wykresy wczoraj to sporo dziewczyn mialo maly wzrost ( w sensie stopniowy - a nie zadne skoki 0.2) w fazie lutealnej a skonczylo sie to plusikami wiec dla mnie juz chyba nie ma zadnych wytycznych czy skok jest czy nie , chyba najwazniejsze zeby temperatura poszla w gore
a jak pecherzyk nie pekl to znaczy ze nie bylo owulacji???
to czemu temp poszla do gory??

ja mam dietę na przytycie,ale hemoglobina nadal na niskim poziomie,kurde od dzisiaj jeszcze wątróbkę będę zajadać 
Ja zrobilam test owu I pozytywny I zla jestem na mojego bo chcialam dac szanase I chlopcom I dziewczynkom a tak to jak juz to tylko chlopiec... Tak wlasnie zrobilismy Vikiego w dniu pierwszego.pozytywnego testu owu...
Ahh wszystko mnie dzis wkurza :/:/




kochajcie sie dzisiaj, ale tak ze oboje chcecie, bez przymusu i bedzie dobrze





