karotka00
Fanka BB :)
Ooo,taka wspólna kąpiel przy świecach i mnie się marzy :-)
A w ogóle dzięki za miłe słowa ;-) No i co ja to miałam napisać...aaa....weszłam sobie na forum na ovufriend i tak sobie z ciekawością czytałam,co kobitki piszą...ii...2 razy się poryczałam,jak doszłam do postu "jednak się udałoo! taaak"
I to nie,że ze złości czy zazdrości..tylko autentycznie się wzruszyłam,jak na jakiejś łzawej komedii.
No nie do pomyślenia..Ja płaczę często na dobrym filmie albo przy fajnej książce,ale na forum ciążowym?????
Coś dziwnego się dzieje ze mną..jakaś burza hormonalna chyba.

A w ogóle dzięki za miłe słowa ;-) No i co ja to miałam napisać...aaa....weszłam sobie na forum na ovufriend i tak sobie z ciekawością czytałam,co kobitki piszą...ii...2 razy się poryczałam,jak doszłam do postu "jednak się udałoo! taaak"

I to nie,że ze złości czy zazdrości..tylko autentycznie się wzruszyłam,jak na jakiejś łzawej komedii.
No nie do pomyślenia..Ja płaczę często na dobrym filmie albo przy fajnej książce,ale na forum ciążowym?????Coś dziwnego się dzieje ze mną..jakaś burza hormonalna chyba.






:-(