limonka27
Fanka BB :)
Karola to do bojuuuuuuuuuuuuuuuuu 



Akuku ja bym tak nie wytrzymała z moją mama pod jednym dachem choć mam z nią dobry kontakt to nie ma takiej opcji nnołłłłłłłł łęjjjjjjjjjjjjjj
poza tym mój G by mi ultimatum postawił albo ona albo on tak wiec ja sie ciesze że mieszkamy sami + mój dziudziuś na czterech szłapkach 




Akuku ja bym tak nie wytrzymała z moją mama pod jednym dachem choć mam z nią dobry kontakt to nie ma takiej opcji nnołłłłłłłł łęjjjjjjjjjjjjjj

poza tym mój G by mi ultimatum postawił albo ona albo on tak wiec ja sie ciesze że mieszkamy sami + mój dziudziuś na czterech szłapkach 

to chyba przez ten tygodniowy post w szpitalu
musze ją za chwilę sprawdzić,lecę pod prysznic