Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
ja nadal czekam i bede czekala do poniedzialku ale boje sie cholernie
no ale coz... 
:-)Kasoku ja w dniu owu mam spadek a na drugi dzien wzrost wiec oby I tak u Ciebie bylo :-) trzymam kciuki.Dziewczyny luknijcie na mój wykres obu, niby owulacja by miala byc a dzisiaj temp spadla czy to normalne? Cos tam jajnik lekko kluje. Tak sie martwie, ze nie będzie owu, help spanikowanej Kasi.
No dzisiaj musi byc a dalej to jak bedzie jam.sie obu chcialo kto wie moze to bedzie ten szczesliey strzal.
Sluzu coraz mniej I bol prawego jajnika...
No ciekawa jestem czy jutro bedzie wzrist czy pojutrze. W sumie.zawsze 2 dni przed owu mam test owu pozytywny. No zobaczymy.
Dziewczyny luknijcie na mój wykres obu, niby owulacja by miala byc a dzisiaj temp spadla czy to normalne? Cos tam jajnik lekko kluje. Tak sie martwie, ze nie będzie owu, help spanikowanej Kasi.