karola1986-21
Dream it. Wish it. Do it.
Akuku? Anabelka?? Karola??? jak staranka??![]()
hej, staranka były aż wióry leciały
:-)
przutulanki były wczoraj wieczorem i dziś rano (te rano to taki spontan był nieplanowany ale nie narzekam bo było bardzo fajnie)

dziś jeszcze większy szok, krecha grubsza i mocniejsza od testowej!!!!! czyli owu w jakim czasie może nastąpić?
jak będę w pon o godz 18 u Gina to nie za późno by wypatrzyła mi owulacje?