karola1986-21
Dream it. Wish it. Do it.
karola- owu gdzies powinna byc 24-max 36 godzin![]()
liczone od pierwszego pozytywnego testu czy od ostatniego? (czyli jak już zaczynają negatywy wychodzić)
łeeeee, to do poniedziałku będzie po owulce (o ile rzeczywiście ona nastąpi) wtedy co Gin mi zobaczy? będzie widać, że owulka była? ech, pewnie głupio pytam ale jeszcze nie doczekałam się owulacji i zielona jestem w tym temacie.

test negatywny