• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

karola- owu gdzies powinna byc 24-max 36 godzin :)

liczone od pierwszego pozytywnego testu czy od ostatniego? (czyli jak już zaczynają negatywy wychodzić)

łeeeee, to do poniedziałku będzie po owulce (o ile rzeczywiście ona nastąpi) wtedy co Gin mi zobaczy? będzie widać, że owulka była? ech, pewnie głupio pytam ale jeszcze nie doczekałam się owulacji i zielona jestem w tym temacie.
 
reklama
ee taaam cudu nie bedzie:-p test negatywny
pewnie jutro znajac zycie @ dostane:-D

ale ciesze sie bo wiem przynajmniej na czym stoje i moge na spokojnie zaczac staranke i pomiar temp od poczatku bez zadnych zaburzen

jupiiii szyjka sie otowrzyla i to na maxa...
 
Ostatnia edycja:
liczone od pierwszego pozytywnego testu czy od ostatniego? (czyli jak już zaczynają negatywy wychodzić)

łeeeee, to do poniedziałku będzie po owulce (o ile rzeczywiście ona nastąpi) wtedy co Gin mi zobaczy? będzie widać, że owulka była? ech, pewnie głupio pytam ale jeszcze nie doczekałam się owulacji i zielona jestem w tym temacie.

Kochana tescik pozytywny to albo taka sama 2 krecha lub mocniejsza i od tego ok 24 h już owu powinna być nie musisz robić juz później testów wyrzut LH wykryl tescik a po tym zaraz owulka jest szkod a testy tracic :)zawsze liczy sie pierwszy pozytyw tylko, co do lekarza to chyba może stwierdzić czy była owu ale tego pewna nie jestem jednak - powinnas moze swoje wykresy temperatur pokazac gin - mam nadz ze szybko zaskoczysz :)!- a testy ovu po południu robisz? I nie pijesz za dużo.przed rozumiem?
 
Ostatnia edycja:
Cześć Wam :-)

Miciurka - Ale super zdjęcie z usg - wielki dzidziol już :-)

Emalia - trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze, a plamienie więcej nie wróciło!

Limonka - ja na początku ciąży na zapalenie zatok dostałam sinupret - to jest homeopatyczne więc można brać, tylko koniecznie w tabletkach, bo ten w kroplach ma alkohol :-pNo i na ból głowy apap

Tili
- czy ja dobrze widzę, że Ty znowu będziesz się starać? Bo wypadłam trochę z obiegu ale miałaś chyba przestać na dłuższy czas :-p Ale coś czułam, że to tak się skończy :-)
 
Domi - nie mialam w tym cyklu nerwoboli wiec jest ok:tak:
czas leci, nie wiadomo kiedy zajde
a instynkt po prostu az ze mnie wybucha:-p
maz juz ma 37 lat... nie ma co czekac:-D

teraz sie smiejemy ze zbliza sie kwiecien/maj i jak sie uda wtedy to znowu nam wyjdzie lutowe dziecko:-D hehe
moze wcelujemy tak posrodku
jedno bedzie z 2 drugie z 15 a trzecie z 28 lutego:-D:-D
 
Miciur-ka - 12.11.2012-10.12.2012 POZYTYWNE II -Cykl 16 – Teremin porodu 19.08.2013
Domi - 06.11.2012-04.12.2012 POZYTYWNE II-cykl 1- Termin porodu 13.08.2013
Die_perle- 10.01.2013 - 12.02.2013 II KRESECZKI
-7 cykl- PRZEWIDYWANY TERMIN PORODU 19.10.2013
Emalia 82 -21.01.2013-17.02.2013 II kreseczki 9 cs
Limonka27 21.01.2013 - 19.02.2013 II - cykl 4
Kamilka 28.01.2013 - 19.02.2013 II kreseczki -cykl 4

Kasoku - 12.02.2013- ------------- - kasoku musi zreperowac swoj cykl
Karola - 08.01.13 - 08.02.13 - 4 cykl
Missiiss- 13.01.2013 - nie wiadomo kiedy- 4 cykl
Edyta01- 14.01.2013 -14.02.2013

Karotka- 18.01.13 ____________
Anabelka
- 29.01.2013- ___________2013 2 cykl
Smerfik- 04.02.13 - 05.03.13- cykl 1

Akuku- 08.02.2013 - 08.03.2013-15 cykl albo dalej

Tiluchna - 23.02.2013 - wielka niewiadoma - 3 cykl
 
reklama
Ja cos czuje ze dzis owu byla ze jutro tempka wzrosnie... Wolalabym by tempka wzrosla pojutrze no ale co ma byc to bedzie...

Tili fajnie by bylo jedna imprezka 3 urodziny hehehe
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry