kasoku
Mama Matyldzi & Tymusia
witajcie moje kochane babeczki tylko dwie strony poczytalam, die tak sie ciesze ,ze fasolka sie tam trzyma z calych sil, cmok,Miciur-ka - 12.11.2012-10.12.2012 POZYTYWNE II -Cykl 16 – Teremin porodu 19.08.2013
Domi - 06.11.2012-04.12.2012 POZYTYWNE II-cykl 1- Termin porodu 13.08.2013
Die_perle- 10.01.2013 - 12.02.2013 II KRESECZKI -7 cykl- PRZEWIDYWANY TERMIN PORODU 19.10.2013
Emalia 82 -21.01.2013-17.02.2013 II kreseczki 9 cs
Limonka27 21.01.2013 - 19.02.2013 II - cykl 4
Kamilka 28.01.2013 - 19.02.2013 II kreseczki -cykl 4
Kasoku - 12.02.2013- ------------- - kasoku musi zreperowac swoj cykl
Karola - 08.01.13 - 08.02.13 - 4 cykl
Missiiss- 13.01.2013 - nie wiadomo kiedy- 4 cykl
Edyta01- 14.01.2013 -14.02.2013
Karotka- 18.01.13 ____________
Anabelka- 29.01.2013- ___________2013 2 cykl
Smerfik- 04.02.13 - 05.03.13- cykl 1
Akuku- 08.02.2013 - 08.03.2013-15 cykl albo dalej
Tiluchna - 23.02.2013 - wielka niewiadoma - 3 cykl
a my dzisiaj na nartach z matyska, zjechala z instruktorem dwa razy, ale zostawilismy ja i ucieklismy jezdzic sami bez instruktora WOW, jutro cd, bzykam sie z moim dzisiaj po poludniu i jeszcze wieczorem i jutro rano, czuje wszedzie zapach spermy, lecz coz trzeba, tylko,ze mam problem, bo jajnik ledwo wyczuwalny, paskowy test owu pokazuje juz prawie takie same kreski ale jeszcze negatyw, natomiast test afrodyta na sline (kumpela pozyczyla) wychodzi negatyw na maxa, bo tam sa trzy opcje, negatyw, troche plodne i owulacja na 100%, aj i martwie sie, ze znowu owulacja nie wystapi, boze ale z tego powodu mam dola
Domi - 06.11.2012-04.12.2012 POZYTYWNE II-cykl 1- Termin porodu 13.08.2013
Die_perle- 10.01.2013 - 12.02.2013 II KRESECZKI -7 cykl- PRZEWIDYWANY TERMIN PORODU 19.10.2013
Emalia 82 -21.01.2013-17.02.2013 II kreseczki 9 cs
Limonka27 21.01.2013 - 19.02.2013 II - cykl 4
Kamilka 28.01.2013 - 19.02.2013 II kreseczki -cykl 4
Kasoku - 12.02.2013- ------------- - kasoku musi zreperowac swoj cykl
Karola - 08.01.13 - 08.02.13 - 4 cykl
Missiiss- 13.01.2013 - nie wiadomo kiedy- 4 cykl
Edyta01- 14.01.2013 -14.02.2013
Karotka- 18.01.13 ____________
Anabelka- 29.01.2013- ___________2013 2 cykl
Smerfik- 04.02.13 - 05.03.13- cykl 1
Akuku- 08.02.2013 - 08.03.2013-15 cykl albo dalej
Tiluchna - 23.02.2013 - wielka niewiadoma - 3 cykl
a my dzisiaj na nartach z matyska, zjechala z instruktorem dwa razy, ale zostawilismy ja i ucieklismy jezdzic sami bez instruktora WOW, jutro cd, bzykam sie z moim dzisiaj po poludniu i jeszcze wieczorem i jutro rano, czuje wszedzie zapach spermy, lecz coz trzeba, tylko,ze mam problem, bo jajnik ledwo wyczuwalny, paskowy test owu pokazuje juz prawie takie same kreski ale jeszcze negatyw, natomiast test afrodyta na sline (kumpela pozyczyla) wychodzi negatyw na maxa, bo tam sa trzy opcje, negatyw, troche plodne i owulacja na 100%, aj i martwie sie, ze znowu owulacja nie wystapi, boze ale z tego powodu mam dola
ale ja usg będę teraz miała dopiero za jakiś miesiąc więc nie mam pojęcia jakich wymiarów jest maluch. A czuję się...cóż, brzuch rośnie, na wadze coraz więcej, na szczęście już nie rzygam ale za to ciągle mi słabo...uroki ciąży


nie, ja lubie starania, lubie ekscytacje, mam juz dwojke i jak bedzie to bedzie