• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Dziewczynki zmierzylam tempke teraz I mam 37.32 czyli po owu bo wczoraj wieczorem bylo 36.7 jakos... A zmierzylam z.ciekawosco bo dzis.mamy mala imprezke I sie zastanawialam.czy drinka wypic ale chyba odpuszcze zeby.nie.zaburzyc tempki. Dzis pojem sobie to co mialam zakazane I od jutra dalej dietka :-)
 
reklama
oby oby :-) ciekawe jaką jutro będziesz miała,Ty jakaś zimna kobitka :-D ja też wieczorem mam takie temperatury jak Ty teraz,ale przed owulacją nie mam niższej niż 37

Kciukamy :-)
 
hej kochane, ale mnie wszystko boli po nartach, bleee, kurde ledwo czuje jajnik hmmm,
akuku a kiedy mierzylas temperature, ze wyszlo 37 zczyms??/bo wieczorem podobno sie nie mierzy ,tylko rano, czy jest tak?
jutro jeszcze z dwie godziny z matyska na stoku i do domu wieczorem, fajnie, ze mam mozliwosc nocowania za freee u rodzicow, bo tak to bym juz caliem majatek stracila
sprawdzam ta szyjke, ale dla mnie jest nadal wysoko i taka dziwna kulka na gorze, nie wiem nie iem teo wyczaic.bede dzisiaj se serduszkowac i jutro rano, ale z wielka niechecia :( doopa juz mnie boli.


Miciur-ka - 12.11.2012-10.12.2012 POZYTYWNE II -Cykl 16 – Teremin porodu 19.08.2013
Domi - 06.11.2012-04.12.2012 POZYTYWNE II-cykl 1- Termin porodu 13.08.2013
Die_perle- 10.01.2013 - 12.02.2013 II KRESECZKI
-7 cykl- PRZEWIDYWANY TERMIN PORODU 19.10.2013
Emalia 82 -21.01.2013-17.02.2013 II kreseczki 9 cs
Limonka27 21.01.2013 - 19.02.2013 II - cykl 4
Kamilka 28.01.2013 - 19.02.2013 II kreseczki -cykl 4

Kasoku - 12.02.2013- ------------- - kasoku musi zreperowac swoj cykl
Karola - 08.01.13 - 08.02.13 - 4 cykl
Missiiss- 13.01.2013 - nie wiadomo kiedy- 4 cykl
Edyta01- 14.01.2013 -14.02.2013

Karotka- 18.01.13 ____________
Anabelka
- 29.01.2013- ___________2013 2 cykl
Smerfik- 04.02.13 - 05.03.13- cykl 1

Akuku- 08.02.2013 - 08.03.2013-15 cykl albo dalej

Tiluchna - 22.02.2013 - 31.03.2013 - cykl 3
 
Ostatnia edycja:
Anabelko no tez jestem.ciekawa jaka jitro bedzie... Ja ogolnie mam niska tempke:-P
Teraz 36.3 rano mam tam na dole wiec pod pacha ponizej 36.. Hehe

Kasoku ogolnie tylko rano.sie mierzy ale ja z ciekawosci I tak mi to nic.nie daje czekam do jutra.

Dobrej nocki.
Na alkohol sie nie skusilam wiec zaburzenia nie bedzie :-)
 
Sluz sie zrobil mleczny ale dalej.rozcia tg liwy I bardziej wodnisty...
Szyjka juz sie zamknela chyba a wczesniej sprawdzalam.jeszcze otwarta byla... No zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Domi no ja że swoich obliczeń bo wiem kiedy była owu to wyliczyłam termin na 23.08 bo gin mi policzył na podstawie 28 dni cyklu a ja takich nigdy nie miałam dłuższe to i owu później ale mała rozbieżność jest tak czy siak :)

Karola no to musisz określić czy ten pierwszy test był pozytywny co robilas czy jednak ten 2, ale z temp to ty juz po owulce mialas z 21 dc na 22 dc coś takiego nie musi być spadku przed samym skokiem ale może być lub ogólnie jak temp nisko i widać wyraźny skok o ok 0,2 st - a wspomagasz się luteinka? Czy nic - mnie zastanawia u ciebie ten wielki skok co mialas myslisz że to przez szpital leki itd?!
Czekam na twój tescik ciazowy z niecierpliwoscia:)

Kasoku- a co ci szkodzi poseksic się jeszcze dziś skoro pewna nie jesteś co do testu owu ;))

Aha w ogóle to dziś czytałam że po prostu co niektórym osobom wolniej spada LH w org dlatego wychodzą np pozytywne owu przez parę dni najważniejsze to określić 1 pozytywny tescik i od tego do ok 36 nastąpi owu zakłada się że niby 24 h
 
witam sie z rana chyba mój zegar nastawił sie na godz. 6.30 i dupa blada nie pospie dłużej :confused:
hmm dalej sie męcze z tym katarem wczoraj kupiłam te olejki do inhalacji i jak przeczytałam ulotke to pisze że kobieta w ciązy nie wolno juz z głupiałam no nic musze poczekac jeszcze i ma nadzieje że jak pójde do mojej gin to mi cos p;rzepisze
czy któraś na pocztku ciży ma zaparcia bo ja zwariuje brzuch mi tak wywaliło jakbym była juz w dobrym 4 miesiącu :szok::szok::szok::szok:
ja od lat chodze ze wciągniętym brzuszkiem nie wiem czemu tak sie nauczyłam że juz mi sie mięsiory same wciągaja a tu dupaaa nawet nie można wciągnąć
 
hmm no i jedno mnie zastanawia nie mam zadnych plamień to normalne czy mam sie juz zacząć bać.
Piersi mnie tak bolą że nie moge spac i jak sie przewracam z boku na bok to mam wrażenie że mi zaraz odpadną :shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::-(:-(:-(:-(:oo2:
 
reklama
Witajcie

Limonka ja zaparc nie mialam ale jesli teraz zaciazylam to mam:) cyce to normalka choc te moje sa wieksze i tylko kluja... A plamien jak nie masz to bardzo dobrze nie musisz ich miec:)

Ja do srody zwariuje... Nagla cisza nastala w moim organizmie nic a nic sie nie dzieje... Brzuch pobolewa cyce chyba wieksze i tyle?????
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry