Akuku
Fanka BB :)
Dziewczynki zmierzylam tempke teraz I mam 37.32 czyli po owu bo wczoraj wieczorem bylo 36.7 jakos... A zmierzylam z.ciekawosco bo dzis.mamy mala imprezke I sie zastanawialam.czy drinka wypic ale chyba odpuszcze zeby.nie.zaburzyc tempki. Dzis pojem sobie to co mialam zakazane I od jutra dalej dietka :-)
ja też wieczorem mam takie temperatury jak Ty teraz,ale przed owulacją nie mam niższej niż 37

