domi87
Fanka BB :)
Hej 
Miciurka - ja to bym w sumie chciała urodzić w moje urodziny
ale u mnie mało prawdopodobne - Jaśka urodziłam po terminie więc pewnie tym razem też mnie to czeka
Tili - no może kiedyś mi się też jeszcze zmieni
Ale to za 8-10 lat, chyba że wygram wcześniej w totka 
A co do pracy - to był dla mnie trochę szok ale już się z tym oswoiłam. Lepiej, że stało się tak teraz, kiedy jeszcze nie mamy dodatkowych wydatków niż gdyby stało się w sierpniu...I w sumie już znalazł nową, od poniedziałku zaczyna, zobaczymy co z tego wyjdzie
Akuku - jest cicho, bo chyba wszystkie się bzykają
Miciurka - ja to bym w sumie chciała urodzić w moje urodziny
ale u mnie mało prawdopodobne - Jaśka urodziłam po terminie więc pewnie tym razem też mnie to czeka
Tili - no może kiedyś mi się też jeszcze zmieni
Ale to za 8-10 lat, chyba że wygram wcześniej w totka 
A co do pracy - to był dla mnie trochę szok ale już się z tym oswoiłam. Lepiej, że stało się tak teraz, kiedy jeszcze nie mamy dodatkowych wydatków niż gdyby stało się w sierpniu...I w sumie już znalazł nową, od poniedziałku zaczyna, zobaczymy co z tego wyjdzie
Akuku - jest cicho, bo chyba wszystkie się bzykają




