Akuku
Fanka BB :)
kto ogląda Przepis na życie?
ja oglądam!!!! o żabcia się chajta![]()
Karola ja juz u gory pytalam hehe :-) ja ogladam obowiazkowo uwielbiam ten serial :-) ogladalas prosto w serce ?? Hehe
Jutro beda lekarze a pojutrze prawo Agaty hehe, a ze ja nagrywam na n-ce to nie wkurzam sie na reklamy :-)