Akuku
Fanka BB :)
Anabelko no to ja jestem z poza tej ramki bo u mnie po owu wiecej niz 36,7 36,8 nie ma
A przed owu mam nawet 36,1 36,2 hehe
Ale mozliwe jest przeoczyc wyzut lh... Ja w zeszlym.cyklu mialam.6 dni testy owu.pozytywne w tym.cyklu tylko.jeden dzien I to nie jakos.super.mocno :-) tzn. Mocniejsza kreska niz kontrolna ale nie tak jak w zeszlym cyklu
A przed owu mam nawet 36,1 36,2 hehe
Ale mozliwe jest przeoczyc wyzut lh... Ja w zeszlym.cyklu mialam.6 dni testy owu.pozytywne w tym.cyklu tylko.jeden dzien I to nie jakos.super.mocno :-) tzn. Mocniejsza kreska niz kontrolna ale nie tak jak w zeszlym cyklu
ostatcznie stwierdził że nic na nich nie ma. więc czekam a gn przepisał mi metformax na regulacje cukru we krwi bo wspominałam że obawiam się o swoją byłą cukrzyce ciążową po objawach jakie mi dokuczają. no i tak mi kazał czekać do wiosny aż słońce przyjdzie bez żadnyh leków jak clo i cokolwiek. sama wzięłam sobie na właśną rekę znów clo pare dni temu i chciałam wziąć 5 dni ale po drugiej tabletce tempka wzrosła o 2 stopnie i bałam się że owulka była więc odstawiłam a okazało się że nie było owu. kurcze czekam cały czas tyle co zjadłam magnezu i witb6 to masakra a endo i tak nie rośnie... mam nadzieje ze w tygodniu będzie owu bo dłużej chyba nie wytrzymam kurcze .już bm chciała odliczać od owu te dwa tygodnie...
takze...
i przestań sie stresować bo nakopie do tyłka jak przyjadę do ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!