• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

mnie sie chyba jednak okres rozkreci jesuuu .... nosz ku.wa mac:wściekła/y:

Dzisiaj juz wszystko bedzie wiadomo...

i chyba jak Die mowila zamowie sobie testy ovu w nich tez ciazowe i bede musiala wariowac dalej:-(:wściekła/y:
 
reklama
Anabelka -prawie 3 doby to trochę czasu ale nie jest to nie możliwe dla zolnierzykow ;) tak się robi przy staraniach na dziewczynkę a potem przybliża co kilka godzin az się zaskoczy, tylko jak nie ma możliwości potwierdzić na 100% owu to kiepsko no chyba że zna się swój organizm tak dobrze

Mi też się słabo robi jak widzę te biedne dzieci nowonarodzone w fotelikach cały dzień bo mamusie na zakupach w centrum handlowym...

Ja u siebie patrzę na ten wykres i patrzę ;)) w sumie z płcią to mam 50%-50% niby się starałam na dziewczynkę ale jednak niewiedza o mierzeniu temp ... bo sobie pozwalalismy a ja myśląc że owu mam za 4 dni szalalam hehe ;)) więc sama się teraz głowie ze i synus mógł z tych przytulanek powstac hehe strasznie jestem ciekawa no i obojętnie kto tam jest to się strasznie cieszę i czekam
 
hej dziewczyny, mi sie pokickalo, bo na spiocha robilam i w rezultacie temp. stoi w miejscu a test owu znowu mega pozytyw, wiec zglupialam.



Miciur-ka - 12.11.2012-10.12.2012 POZYTYWNE II -Cykl 16 – Teremin porodu 19.08.2013
Domi - 06.11.2012-04.12.2012 POZYTYWNE II-cykl 1- Termin porodu 13.08.2013
Die_perle- 10.01.2013 - 12.02.2013 II KRESECZKI
-7 cykl- PRZEWIDYWANY TERMIN PORODU 19.10.2013
Emalia 82 -21.01.2013-17.02.2013 II kreseczki 9 cs
Limonka27 21.01.2013 - 19.02.2013 II - cykl 4
Kamilka 28.01.2013 - 19.02.2013 II kreseczki -cykl 4

Kasoku - 12.02.2013- ------------- - kasoku musi zreperowac swoj cykl
Karola - 08.01.13 - 08.02.13 - 4 cykl
Missiiss- 13.01.2013 - nie wiadomo kiedy- 4 cykl
Edyta01- 14.01.2013 -14.02.2013

Karotka- 18.01.13 ____________
Anabelka
- 29.01.2013- ___________2013 2 cykl
Smerfik- 04.02.13 - 05.03.13- cykl 1

Akuku- 08.02.2013 - 08.03.2013-15 cykl albo dalej

Tiluchna - 23.02.2013 - wielka niewiadoma - 3 cykl
 
Czesc dziewczynki- nie wiecie moze co z Emalką?? bylam dzis u niej na owu i zaznaczone krwawienie dzisiaj jako mieisaczka??? robila bete dzis zeby sprawdzic czy wszytko ok ale narazie nic nie widze? moze wy cos wiecie?? kurcze wystraszylam sie biedna Emalka
 
die nie wiem co z emalia :( kurcze zeby wszystko u niej ok bylo :(
akuku mojego m dzisiaj nie ma w domu-ma dyzur, ale juz pytalam czy na dyzur moge przyjechac sie bzyknac, cholera dlaczego on jest taki nieszalony, popukal mnie tylko po glowie hmmm....
dzisiaj limonka mnie odwiedza w domu, okazuje sie, ze ma do mnie rzut beretem, fajna babka z niej jest na zywo, non stop usmiechnieta ze zwariowanymi pomyslami, no i tak przyjazn w realu poprzez forum sie nawiazala :), szkoda,ze wy tak daleko ode mnie :(

wracajac do owu, to nic nie czuje ani chcicy ani klucia, tylko mam uczucie mokra tam na dole, dziwne...
 
Ostatnia edycja:
Kurcze biedna emalia :-( odezwij sie.kochana...

Kasoku fajnie ze sie z limonka spotakcie :-)

Dziewczyny jakiego jabmam dola noo... Ja juz sie boje ze sie nie udalo :/:/ no o niczym innym nie mysle :/:/ ehh
Chcialabym zasnac I obudzic sie za dwa tygodnie albo wtedy kiedy juz bede w ciazy... Mam dosc.juz myslenia o tym :-(
 
reklama
hej Emilko !! kochana!! :( bardzo mi przykro...

Akuku - odpedz te czarne mysli znad glowy !

Kasoku hehe - moj by byl wniebowziety na taki spontan :D:D
czasem na przerwie obiadowej do auta wyskakiwalismy hehe

a mi dzisiaj przyszly testy - 25 owu i 5 ciazowych
no to zaczynamy hihi
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry