• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Tili narazzie ucichlo:/ a termin @ byl wczoraj....

Dzis to wariacja ogolnie juz mnie picka szczypie bo latam co chwile sik i sprawdzam jaki sluz:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kamilka bete robia w niemczech- spokojnie mozesz isc na badanie jesli chcesz- mowisz ze chcesz badanie z krwi i ci zrobia bez problemu, ale ja bym najpier rano zrobila test z pierwszego moczu.
 
reklama
Anabelka ja tak mialam.w zeszlym.cyklu ale dzien.przed.spodziewana @ potem w dniu spodziewanej @ nic.i.znowu.dzien po dostalam.plamien...

może progesteron nie chciał opaść :-)




Idę się wykąpać,może wskocze do łóżeczka,może seksik...takie to sztywne czasami,idzie się bo się stara...mam nadzieję że jutro skoczy ta temperatura,dzisiaj miałam spadek więc kto wie co jutro będzie...Może znowu bezowulacyjny bo choroba mnie męczyła w tym cyklu,tego śluzu też tyle co nic,a tak kapało czasami nawet chociaż trochę wodnistego śluzu,ale w środku chociaż ślisko :-)
Testy mi dzisiaj nie doszły,może jutro dotrą.
Wolałabym by już się udało,mniej stresu,więcej radości :-)

Idę...rano napiszę jak tam moja temperaturka hehe

Akuku a Tobie ładnie skoczyła-ladnie to wygląda na wykresie
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry