Miciur-ka
Fanka BB :)
Kasoku fajnie że z limonka macie do siebie bliziutko!
masz szczęście bo chyba reszta dziewczyn w całkiem innych m-cach mieszka - szkoda że nikt z Dublina bo też chętnie na kawke bym się spotkała
)) hihi
Emalia- jeju strasznie mi przykro
! Żądaj badań od lekarza bo tak nie może być
Ja dziś. znów w domu nie ide do pracy źle się czuje pójdę do lekarza wieczorkiem jak dalej będzie tak źle
Emalia- jeju strasznie mi przykro
Ja dziś. znów w domu nie ide do pracy źle się czuje pójdę do lekarza wieczorkiem jak dalej będzie tak źle
wrrrrrrrrrrr no nic tylko ubić na miejscu takie babszytyle!!!!!!! Nic k****a nie doradzą a jescze sobie będą robić żarty, że nie wiem czy jestem w ciąży czy nie!!!! 