missiiss1301
Kochamy Cię Antosiu :*
krowkabordo
boże... dużo zdrówka dla dzieciaczka!!!!
karola
mój znowusz myśle że będzie miał fajną prace ale co z tego i tak sie nie nazbiera na kupno mieszkania nawet połowy. jezu boje się w sumioe jechać ze będe chciała wrócić a to bez sensu. kurde jak ja sobie poradze w takim wielkim miescie sama. jezyk znam w sumie nie jakoś super idealnie ale nigdy nie miałam styczności nawet z anglikami porozmawiać. tylko raz zamerykańcem ale się wstydziłam troche i to było kupe lat. masakra jakaś. boje się ze języka w gębie zapomne. nie wiem czy sobie psychicznie poradze z tęsknotą za dzieckiem...
ja piernicze czemu taka okazja się nie znalazła jak mój m pracy nie miał... zamęcze was dzisiaj
boże... dużo zdrówka dla dzieciaczka!!!!
karola
mój znowusz myśle że będzie miał fajną prace ale co z tego i tak sie nie nazbiera na kupno mieszkania nawet połowy. jezu boje się w sumioe jechać ze będe chciała wrócić a to bez sensu. kurde jak ja sobie poradze w takim wielkim miescie sama. jezyk znam w sumie nie jakoś super idealnie ale nigdy nie miałam styczności nawet z anglikami porozmawiać. tylko raz zamerykańcem ale się wstydziłam troche i to było kupe lat. masakra jakaś. boje się ze języka w gębie zapomne. nie wiem czy sobie psychicznie poradze z tęsknotą za dzieckiem...
ja piernicze czemu taka okazja się nie znalazła jak mój m pracy nie miał... zamęcze was dzisiaj

