reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

kurde wlasnie robilam kilka dni temu i negatywny ;/ wiec teraz boje sie nawet szawke z testami otwierac i tak czekam i czekam ;/ masakra jakas;/ nie wiem mies temu mialam okres dokaldnie z 18 na 19 w nocy ale to juz 30 dni a cykle mam 28-29 wiec boje sie ze jednak mnie zaleje zaraz bo juz centralnie mam takie uczucie:crazy: no ale ten sluz i ten dziwny bol jajnikow przez kilka dni..matko ale nerwyyyy:szok:
 
reklama
Alina ja bym baaardzo chciala.... ale nie nakrecam sie :-) co do sluzu i bolo jajnikow, to jajniki mnie nie bola mocno czasem cos pocmi ale sluzu mam duuuzo... taki ciagliwy bialy sluz... zalewa mnie totalnie... no coz we wtorek sikne testa a nawet jak negatywny wyjdzie to wyciagam implant :-) Za ciebie trzymam kciuki zeby byly 2 kreseczki :tak:
 
Witam nowe dziewczyny :))
Corcia ma angine, a ja od rana rycze wsciekam sie nie wiem dlaczego na pms jeszcze za wczessnie, Matylda dzisiaj w kolko powtarza, ze chce siostrzyczke, ktora bedzie miala na imie Agatka, to dzxiwne, bo ja Jej nie mowie o rodzenstwie, moze w przedszkolu???w kazdym razie jak po raz n-ty powtarza "to kiedy ta siostrzyczka bedzie" plakac mi sie chce i denerwuje sie troche, bo w tej kwestii jestem niestety bezsilna :-(, zly taki pmsowski mam dzien...
 
pam_x_pam - jestem pewna ze Ty juz tak hehe ja nie dziekuje co by nie zapeszyc:) ale tez bym bardzoooo chiala,brzuch mnie juz boli i boli nie wiem czy moge wziasc jakas nospe czy paracetamol chociaz ;/
 
Alina , Pam wystarczy ;) eh marze zeby to byla ciaza ale dobrze wiem jak jest.... nawet jak sie nie udalo to bedziemy sie starac :-)
 
hej ja dzisiaj bardzo zajety dzien i dobrze bo staram sie nie myslec o tym calym czekaniu na testowanie

caly czas uczucie jak na @, nie opuszcze mnie nawet na troche
az czasem mi na nogi siada

martwie sie tylko tym bo wszystkie piszecie ze macie taki rozciagliwy sluz... a ja nie :-( mam bardzo duzo gestego bialego

nadrobie was kochane wieczorem bo teraz nawet nie mam czasu
ale jak juz tylko bede w lozeczku z laptopikiem to dam rade:tak:

zycze milej niedzieli
 
ja tam nie wiem jaki to powinien byc sluz,wazne byle by ta franca @ nie przyszla hehe ja tez uciekam bo musze sie niedziela pocieszyc bo jutra od nowa zapitol w pracy:baffled: pam jak tylko bedziesz po testowaniu(bo chyba najwczesniej z nas bedziesz) to daj znac oczywiscie co i jak a ja tym czasem trzymam za nas wszystkie kciukasy:-)
 
dam znac dam zanc :-) co do sluzu to baily gety tez dobry byle tak jak alina mowi francy nie bylo... trzymam kciuki za was wszystkie...
 
reklama
Do góry