Hej Patu$ka :-)
Super że u Ciebie też tempka w górę! Czyli prawdopodobnie mamy potwierdzenie owu :-) wymieniaj szybko te baterie żeby pomiary były wiarygodne :-)
Ja lecę na śniadanie, później odwiedzić mamę. Nie wiem czy zdążę jeszcze tu zajrzeć przed wizytką u gina, ale jak tylko wrócę to dam Wam znać co i jak :-) dziękuję za kciukaski kochane :*
Super że u Ciebie też tempka w górę! Czyli prawdopodobnie mamy potwierdzenie owu :-) wymieniaj szybko te baterie żeby pomiary były wiarygodne :-)
Ja lecę na śniadanie, później odwiedzić mamę. Nie wiem czy zdążę jeszcze tu zajrzeć przed wizytką u gina, ale jak tylko wrócę to dam Wam znać co i jak :-) dziękuję za kciukaski kochane :*

mamusiu i to ma byc wiosna ? Juz lato za pasem a zimno jak z poczatkiem jesieni :| 

choc bardzo zaluje bo jakos tak przyzwyczailam sie mimo wszystko nawet do staranek