P
patu$ka
Gość
hej dziewczynki!
Mamuski kochane wszystkigo najlepszego z okazji waszego swieta :*
Akuku no to mieliscie dzien pelen wrazen,ale chociaz pojdziesz na L4.
Nuuska powtorze tobie co nam powtarzalas,odpusc troszke i przestans ie gniewac na Ł. przeciez wszytskie Ł to fajne chlopaki :*
My dzis jeszcze do tesciowej z prezentem ale musze cos wykombinowac zeby nie jechac.Nie trawie mojej Poj**** tesciowej i nikomu nie zycze takiej
Mamuski kochane wszystkigo najlepszego z okazji waszego swieta :*
Akuku no to mieliscie dzien pelen wrazen,ale chociaz pojdziesz na L4.
Nuuska powtorze tobie co nam powtarzalas,odpusc troszke i przestans ie gniewac na Ł. przeciez wszytskie Ł to fajne chlopaki :*
My dzis jeszcze do tesciowej z prezentem ale musze cos wykombinowac zeby nie jechac.Nie trawie mojej Poj**** tesciowej i nikomu nie zycze takiej


ja o 15 ide do domu, kolezanka przychodzi mnie zmienic bo inaczej to do nocy bym tu chyba siedziala
masakra - 200zł na miesac.
i chyba jest najtansza z Nich wszystkich ( choc i tak sa drogie uch ). :-) i kupuj tez bedziemy myslec o sobie kiedy bedziemy w Nich spac