Coś mi się zdaje, że tempka Ci nie spadnie :-) i tego Ci oczywiście życzę! :* zauważ, że w poprzednich cyklach temperatura w drugiej fazie mimo wszystko Ci się wahała, a teraz idzie równo i cały czas delikatnie rośnie :-) bardzo stabilny masz ten wykres :-) myślę, że to dobry znak :-)
Czekam z niecierpliwością na teścik i mam nadzieję, że będę Ci mogła pogratulować dwóch kresek :-)
Czekam z niecierpliwością na teścik i mam nadzieję, że będę Ci mogła pogratulować dwóch kresek :-)
ale za to nawet się wyspałam :-) szkoda tylko, że dziś tak chłodno, ale dobrze że słońce wychodzi bo może zrobi się przyjemniej :-)