Matko
patu$ka co to sie dzieje z tymi facetami Naszymi teraz ??? jakies fatum czy co :|:|
Oderwanie sie to chyba najlepsze rozwiazanie na wszystko, my caly czas jestesmy na etapie urzadzania sie, bo ciagle mam nowe pomysly, ale i niektorych rzeczy jeszcze sie nie dorobilismy jak np telewizora duzego bo na razie mamy mniejszy niz ma Ola

Ale wszystko w swoim czasie, na spokojnie.
kasiol Kochana ja Ci mowie, ze to fasolcia, zobaczysz

DDD
Odebralam wyniczki Ł. ma tam wyszczegolnione trzy szczepy bakterii z czego wzrost w dwoch jest "NIELICZNE" w trzeciej "POJEDYNCZE" takze wszystko jest w porzadku jak na moje oko, ale jeszcze w czwartek przejde sie do ginki zeby pokazac jej te wyniczki i skonsultowac sie jeszcze raz przed zabiegiem. Ciesze sie ze z Nim wszystko w porzadku choc mimo wszystko po mojej laparo posle go na powtorke badania nasienia, zeby miec juz 100% pewnosci

bo jednak jak ma dobre, to przy np wstrzemiezliwosci 5-dniowej rowniez powinny wyjsc ladne

))