Kasiol ja mysle ze ten wykres to nie zasluga castangusa bo on tak z dnia na dzien nie dziala

mysle ze zasluga malej fasolki i wiem ze nie powinnam Cie nastawiac ale wg wykresu tak to wyglada i pewnie sama sie troszke nastawiasz i tak jak mowisz caly czas sama o tym myslisz i liczysz...
Ja tez nie mialam robic testu, ale ja wlasnie za duzo myslalam i zrobilam zeby zobaczyc negatywa zeby nie myslec. Bo sama zobacz bedzie negatyw to sie wkurzysz ale sie odprezysz przestaniesz myslec i spokojnie bedziesz czekac.
A jak pozytyw to bedziesz sie cieszyc :-)
Wiec zeby sie nie stresowac, nie nakrecac i nie myslec zrob tescik jutro :-) chyba ze tak jak mowisz tempka spadnie.
A ja spalam w dzien, normalnie pod kocem sie zagrzac nie moglam i dopiero jak sie wyspalam cieplo mi sie zrobilo.
Nuska ciesze sie ze wyniczki m sa dobre :-) moze nie ma potrzeby ich powtarzac, zapytaj ginki :-)
Patuska caly czas mysle o Tobie i jest mi tak przykro ze teraz nawet nie masz cienia nadzieji :-(
Caly czas trzymam za Ciebie mocno kciukiaski :-) buzka.