No i się serialowo zrobilo widze
Dzis skonczylysmy o 21

trochę lepiej niż wczoraj bo wczoraj bylam w domu po 22 ale i tak mam dość eh :/
kasiol nowa dziewczyna była wczoraj, ale co to za pracownik, ona nic nie umie zrobić, na niczym się nie zna, nie zna nawet programu na którym pracujemy. Nie wiem na jakiej podstawie została zatrudniona, ale po prostu posiedziała wczoraj z Nami 2h i poszla do domu bo szefowa powiedziała, ze bez sensu bo nic się nie nauczy tak, bo pelno ludzi i kazala jej przyjść w poniedziałek na rano - tylko szczerze ? banda idiotow, bo w poniedziałek kolezanka z która jestem na zmianie będzie sama, i kto jej będzie tlumaczyl ?? ona ?? Jak zalozyc się mogę ze nawet czasu żeby isc sobie herbaty zrobić nie będzie miała

Az się boje co zastane jak wroce z tego mojego L4.
A co do seriali Na Dobre kiedyś ogladalam ale to było bardzo dawno temu, potem była Pierwsza Milosc, ale teraz stanelo na TVN-ie.Uwielbiam Na Wspolnej, Lekarzy i Przepis na Zycie

Na nic więcej nie mam niestety czasu, choć i to najczęściej oglądam w soboty kiedy jestem w domu i sa powtorki
