Nuuuśka
..kocia mama ;]
natka tez tak staram się myslec Kochana ze to może z tego chorego jajnika miała być owu i dlatego takie to zagmatwane w tym miesiącu 
kasiol zobaczymy w przyszłym tygodniu, znaczy się ja nie zobaczę ale pewnie się dowiem od koleżanki. Dzis zapowiada się troszkę luźniejszy dzień nareszcie, nie ma zabiegow po południu wiec jest szansa ze wyjdziemy normalnie. Oby bo mimo ze dopiero środa, zmeczona jestem już tym tygodniem.Za dużo wszystkiego na raz a jeszcze martwię się ta laparo caly czas i stres tez pewnie robi swoje.
akuku bidusiu :| oby mdlosci szybko przeszly. Ja niewiele o Nich wiem, na szczęście w ciąży z Ola nie miałam zadnych "typowych" objawow towarzyszących ciąży. W brzuszku była od początku bardzo grzeczna - nadrobila jak pojawila się na swiecie
W ogole wiecie co ??? Zaskoczyla mnie dzisiejsza przesylka : PRZYSZLA PIZAMKA WĄSIASTA
wczoraj poslana priorytetem, dziś już jest u mnie ! super, strasznie się ucieszyłam- a sama pizamka bardzo fajna. Zastanawialam się nad S czy nie będzie mimo wszystko za mala, ale rozmiarowka angielska i nawet bym powiedziała jest troszkę na luzna jeśli chodzi o bluzke, ale pewne skurczy się w praniu troszkę 

ide szykować się do pracy :* Milego dzionka Kobietki :*** odezwe się w pracy
kasiol zobaczymy w przyszłym tygodniu, znaczy się ja nie zobaczę ale pewnie się dowiem od koleżanki. Dzis zapowiada się troszkę luźniejszy dzień nareszcie, nie ma zabiegow po południu wiec jest szansa ze wyjdziemy normalnie. Oby bo mimo ze dopiero środa, zmeczona jestem już tym tygodniem.Za dużo wszystkiego na raz a jeszcze martwię się ta laparo caly czas i stres tez pewnie robi swoje.
akuku bidusiu :| oby mdlosci szybko przeszly. Ja niewiele o Nich wiem, na szczęście w ciąży z Ola nie miałam zadnych "typowych" objawow towarzyszących ciąży. W brzuszku była od początku bardzo grzeczna - nadrobila jak pojawila się na swiecie

W ogole wiecie co ??? Zaskoczyla mnie dzisiejsza przesylka : PRZYSZLA PIZAMKA WĄSIASTA
ide szykować się do pracy :* Milego dzionka Kobietki :*** odezwe się w pracy