Nuuuśka Twoja tempka w tym miesiącu zapewne jest taka, bo pewnie owu miała być z tego jajnika z torbielą! Także nie martw się - to że ten cykl jest taki a nie inny to jeszcze nie znaczy nic złego kochana! :* a jak będziesz się tyle denerwować to się zamęczysz...
Kasiol testuję w niedzielę - miałam zrobić betkę w ostatni dzień brania dupka, ale że to właśnie niedziela to zrobię sikańca, bo innego wyboru nie mam. W razie czego w poniedziałek od rana na betkę. Ale już się zaczynam denerwować trochę... No bo co będzie jak test sikany będzie negatywny? Odstawić dupka czy przeciągnąć jeden dzień do poniedziałku hmm... Bo to w sumie będzie bardzo wcześnie jeszcze, więc nawet jeśli udało się zafasolkować to test może jeszcze nie wyjść... nie wiem co robić :/ no chyba, że niedzielny wyszedłby chociaż bledzioch to wiedziałabym żeby dupka nie odstawiać :-)
a Ty kiedy powtarzasz teścik??
patu$ka powodzenia u dentysty!
A może akuku ma rację i u Ciebie to druga próba podejścia do owu? Byłoby to możliwe patrząc po wykresie..
akuku kochana a jak u Ciebie? Jak Ty się czujesz?