Akuku
Fanka BB :)
Patuska ta tempka u Kasiol jest wczorajsza ;-)
Kasiol pewnie jeszcze spi.
Natka sliczna tempka :-)
Viki juz sniadanko zjadl, ja pranko wstawilam i teraz mysle co moim chlopakom dzis na obiad zrobic. Ja mam kapusniaczek.
Mam palki z kurczaczka wiec pewnie cos z tego.
Patuska masz racje i wiecej wchodzic nie bede, bo ja tym ludziom nie pomoge a sama sie mecze jakbym to ja stracila dziecko :-(
Dziekuje za wsparcie.
Kasiol pewnie jeszcze spi.
Natka sliczna tempka :-)
Viki juz sniadanko zjadl, ja pranko wstawilam i teraz mysle co moim chlopakom dzis na obiad zrobic. Ja mam kapusniaczek.
Mam palki z kurczaczka wiec pewnie cos z tego.
Patuska masz racje i wiecej wchodzic nie bede, bo ja tym ludziom nie pomoge a sama sie mecze jakbym to ja stracila dziecko :-(
Dziekuje za wsparcie.
Ostatnia edycja:

straszna tragedia.
, tempka spadła więc czekam na @, dziś dzwonie tez do gina -bo nadal nie byłam z wynikami-ale tym razem na prywatnie, mysle ze moze skierowac mojego m na badania 