nuśśska cewnikowanie poczujesz tylko przez małą chwile,a narkoza nie może ci zaszkodzić ,wiem ,ze łatwo mówic ale naprawde strach tylko pewnie bardziej cie nakręca-jest to zabieg prosty i nieskąplikowany, więc głowa do góry
natka jescze w tobie nadzieja

ja sie zastanawiam jak to zrobic ,zeby nie mysleć się nie nakręcac a tempke mierzyć i do lekarza na konsultacje w tym miesiącu jescze wpaść

akuku ty sie troche oderwałaś w ten najważniejszy starankowy miesiąc-zdradź sekret

patu$ a jak z twoim cyklem teraz-skoro ovu nie było ( podobno) to kiedy @ ma przyjść? cykl sie wydłużyć ci moze ? czy raczej skrócić ...hmmm
akuku kochana!!! prosze nie czytać takich smutnych histori bo nie możesz sie teraz za bardzo stresować,oby ta rodzina zaznała jescze szczęścia...
troche pochlipałam, troche pomyslałam , troche mi sie nawet cisnieni podniosło, no ale na szcześci opada powoli i myśle o czerwcu i o wakacjach

które przypadają w najgorszym momencie cyklu czyli ostatnim tygodniu

a moze zapomne termometra

sasasasaasasaaa