Akuku, kasiol Piękne te Wasze dzieciaczki :-)
patu$ka masz rację - jeden plus jest - wykres jest ładny :-) w sumie ciekawa jestem jak tam jutro tempka. Czy spadnie czy nadal zostanie wysoko hmm
nuuuśka dobrze, że już choć troszkę Ci lepiej :*
Co do wychowania to powiem Wam, że ja urodziłam się jak moi rodzice byli bardzo młodzi. Jak miałam pół roku to wzięli ślub bo dostali na to zgodę biskupa (moja mama była niepełnoletnia). Zawsze mówili, że bardzo ciężko jest jak ma się dziecko tak wcześnie, ale podkreślali też, że gdyby mi lub mojemu bratu też się to "zdarzyło" to na pewno by pomogli. U nas też były nagrody i kary, ale w życiu nie dostaliśmy klapsa, raczej mieliśmy coś w stylu "karnych poduszek"
a później jak byliśmy starsi to mówili, że jak będziemy niegrzeczni to np. nie będziemy mogli iść na dwór
I w sumie moi rodzice twierdzą, że byliśmy grzecznymi dziećmi :-)
zawsze chciałam mieć dziecko w młodym wieku ale jak widać życie zweryfikowało te plany :-(
patu$ka masz rację - jeden plus jest - wykres jest ładny :-) w sumie ciekawa jestem jak tam jutro tempka. Czy spadnie czy nadal zostanie wysoko hmm
nuuuśka dobrze, że już choć troszkę Ci lepiej :*
Co do wychowania to powiem Wam, że ja urodziłam się jak moi rodzice byli bardzo młodzi. Jak miałam pół roku to wzięli ślub bo dostali na to zgodę biskupa (moja mama była niepełnoletnia). Zawsze mówili, że bardzo ciężko jest jak ma się dziecko tak wcześnie, ale podkreślali też, że gdyby mi lub mojemu bratu też się to "zdarzyło" to na pewno by pomogli. U nas też były nagrody i kary, ale w życiu nie dostaliśmy klapsa, raczej mieliśmy coś w stylu "karnych poduszek"
a później jak byliśmy starsi to mówili, że jak będziemy niegrzeczni to np. nie będziemy mogli iść na dwór zawsze chciałam mieć dziecko w młodym wieku ale jak widać życie zweryfikowało te plany :-(


